Опубліковано:

Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”

Програма реалізується на базі Вищої Духовної Семінарії (SAC) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошує до участі в програмі онлайн стажування для освітян, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація...

Опубліковано:

Запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо академічної доброчесності та відкритої науки

Запрошуємо взяти участь в Внешняя ссылка открывается в новом окнеопитуванні щодо академічної доброчесності та відкритої науки.

Опубліковано:

15 кроків для розвитку доброчесної освіти. Рекомендації Комітету Ради Європи.

Повномасштабна війна значно вплинула на наше бачення, розуміння та усвідомлення цінностей і змінила та продовжує змінювати українців.

Але ми маємо ще одну війну - з корупцією та недоброчесністю, яку українці вважають дуже актуальною загрозою нашому майбутньому. За даними Центру аналізу...

Опубліковано:

Чеклісти для наукових керівників, студентів магістратури й аспірантів. Як допомогти студентам й аспірантам досліджувати доброчесно?

За результатами численних консультацій, презентацій на конференціях і декількох раундів доопрацювань міжнародна команда проєкту Bridge оприлюднила чеклісти для наукових керівників, студентів магістратури й аспірантів.

Опубліковано:

Участь викладачів кафедри менеджменту у Форумі академічної доброчесності

  Компанія UNICHECK провела «Форум академічної доброчесності» 04 жовтня 2022 року на платформі Zoom. Захід відвідали викладачі кафедри менеджменту: проф. Криворучко О.М., проф. Федотова І.В., доц. Ачкасова Л.М.,  доц. Бочарова Н.А., доц. Водолажська Т.О., доц. Кудрявцева О.В. та ас. Величко Я.І.   

Опубліковано:

Аспіранти спеціальності 051 «Економіка» пройшли міжнародне підвищення кваліфікації з питань академічної доброчесності

Аспіранти спеціальності 051 «Економіка» Шкуренко Олександр і Кирчатий Юрій у період з 10 по 26 вересня 2022 року пройшли міжнародне підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні»....

Опубліковано:

Онлайн-форум академічної доброчесності

Національне агентство з забезпечення якості освіти запрошує на онлайн-форум академічної доброчесності, який відбудеться 4 жовтня 2022 року з 14:00.

Опубліковано:

Тиждень академічної доброчесності

Опубліковано:

Запрошення студентів до участі у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупці

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупції на тему: «Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених ЗВО», який відбудеться *12 вересня 2022 року,* форма проведення – онлайн на...

Опубліковано:

Проходження курсу з доброчесності викладачами кафедри мовної підготовки

Науково-педагогічні працівники кафедри мовної підготовки у повному складі успішно пройшли курс  "6 кроків до доброчесності: від теорії до практики" і отримали відповідні документи. Нижче наведено вже згенеровані сертифікати.

Опубліковано:

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ НА КАФЕДРІ БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН

 

Опубліковано:

Успішне проходження курсу з доброчесності викладачами кафедри менеджменту

Викладачі кафедри менеджменту в повному складі успішно пройшли курс " 6 кроків до доброчесності: від теорії до практики" і отримали сертифікати.

To top