Опубліковано:

Проходження курсу з доброчесності викладачами кафедри мовної підготовки

Науково-педагогічні працівники кафедри мовної підготовки у повному складі успішно пройшли курс  "6 кроків до доброчесності: від теорії до практики" і отримали відповідні документи. Нижче наведено вже згенеровані сертифікати.

Опубліковано:

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ НА КАФЕДРІ БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН

 

Опубліковано:

Успішне проходження курсу з доброчесності викладачами кафедри менеджменту

Викладачі кафедри менеджменту в повному складі успішно пройшли курс " 6 кроків до доброчесності: від теорії до практики" і отримали сертифікати.

Опубліковано:

Проходження курсу з академічної доброчесності студентами кафедри менеджменту

Здобувачі вищої освіти на рівні магістра Буткова Дар'я, Чіпіленко Олена та Філатова Вікторія успішно пройшли курс "Академічна доброчесність в університеті"

Опубліковано:

Успішне проходження курсу з академічної доброчесності Національної агенції запобігання корупції

  Викладачі кафедри обліку і оподаткування успішно пойшли курс з академічної доброчесності, запропонований Офісом доброчесності при НАЗК та отримали відповідні сертифікати  (лютий 2022р.).  

Опубліковано:

Участь викладачів і студентів кафедри менеджменту у Міжнародному семінарі з академічної доброчесності

8 лютого 2022 року викладачі кафедри менеджменту проф. Криворучко О.М., проф. Федотова І.В., доц. Ачкасова Л.М., доц. Бочарова Н.А., доц. Водолажська Т.О. та ас. Величко Я.І. відвідали Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти:...

Опубліковано:

Відбувся Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти: болгарсько-польський досвід»

8 лютого 2022 року за ініціативи та сприяння кафедри економіки і підприємництва відбувся Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти: болгарсько-польський досвід».

Спікер: професор Вищого навчального закладу фінансів і страхування (Болгарія),...

Опубліковано:

Реєстрація на курс: "6 кроків до доброчесності: від теорії до практики"

Принципами державної політики у сфері освіти є академічна доброчесність, формування громадянської культури, усвідомленої потреби в дотриманні Конституції та законів України, нетерпимості до їх порушення. Науково-педагогічні працівники згідно із Законом України «Про вищу освіту» зобов’язані...

Опубліковано:

Увага! Запрошуємо на міжнародний семінар

Увага! Запрошуємо на Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти: болгарсько-польський досвід»

Шановні колеги! 8 лютого 2022 року о 12.00 за ініціативи та сприяння кафедри економіки і підприємництва відбудеться Міжнародний семінар «Академічна...

Опубліковано:

Викладачі кафедри менеджменту пройшли курс з Академічної доброчесності

Всі викладачі кафедри менеджменту: проф. Криворучко О.М., проф. Шинкаренко В.Г., проф. Федотова І.В., доц. Ачкасова Л.М., доц. Бочарова Н.А., доц. Водолажська Т.О., доц. Кудрявцева О.В. та ас. Величко Я.І. пройшли курс "Академічна доброчесність в університеті", який організований в рамках...

Опубліковано:

Підвищення кваліфікації з академічної доброчесності науково-педагогічних працівників ЗВО

Професорка кафедри філософії та ППП Ярмак Тетяна Василівна успішно пройшла підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів».

Онлайн-курс складається з 6 модулів розрахованих на 2 кредити ECTS (60 годин). 1. За результатами...

Опубліковано:

Підвищення кваліфікації з Академічної доброчесності викладачами кафедри Філософії та педагогіки професійної підготовки

На початку лютого 2022 року 11 науково-педагогічних працівників кафедри філософії і педагогіки професійної підготовки (проф. Бондаренко В.В., проф. Чаплигін О.К., проф. Ярмак Т.В., доц. Чхеайло І.І., доц. Прохоренко Т.Г., доц. Філіпенко Л.В., доц. Чепурна В.О., доц. Воронова Є.М., доц. Герасимчук...

To top