Опубліковано:

Онлайн-форум академічної доброчесності

Національне агентство з забезпечення якості освіти запрошує на онлайн-форум академічної доброчесності, який відбудеться 4 жовтня 2022 року з 14:00.

Опубліковано:

Тиждень академічної доброчесності

Опубліковано:

Запрошення студентів до участі у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупці

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупції на тему: «Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених ЗВО», який відбудеться *12 вересня 2022 року,* форма проведення – онлайн на...

Опубліковано:

Проходження курсу з доброчесності викладачами кафедри мовної підготовки

Науково-педагогічні працівники кафедри мовної підготовки у повному складі успішно пройшли курс  "6 кроків до доброчесності: від теорії до практики" і отримали відповідні документи. Нижче наведено вже згенеровані сертифікати.

Опубліковано:

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ НА КАФЕДРІ БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН

 

Опубліковано:

Успішне проходження курсу з доброчесності викладачами кафедри менеджменту

Викладачі кафедри менеджменту в повному складі успішно пройшли курс " 6 кроків до доброчесності: від теорії до практики" і отримали сертифікати.

Опубліковано:

Проходження курсу з академічної доброчесності студентами кафедри менеджменту

Здобувачі вищої освіти на рівні магістра Буткова Дар'я, Чіпіленко Олена та Філатова Вікторія успішно пройшли курс "Академічна доброчесність в університеті"

Опубліковано:

Успішне проходження курсу з академічної доброчесності Національної агенції запобігання корупції

  Викладачі кафедри обліку і оподаткування успішно пойшли курс з академічної доброчесності, запропонований Офісом доброчесності при НАЗК та отримали відповідні сертифікати  (лютий 2022р.).  

Опубліковано:

Участь викладачів і студентів кафедри менеджменту у Міжнародному семінарі з академічної доброчесності

8 лютого 2022 року викладачі кафедри менеджменту проф. Криворучко О.М., проф. Федотова І.В., доц. Ачкасова Л.М., доц. Бочарова Н.А., доц. Водолажська Т.О. та ас. Величко Я.І. відвідали Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти:...

Опубліковано:

Відбувся Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти: болгарсько-польський досвід»

8 лютого 2022 року за ініціативи та сприяння кафедри економіки і підприємництва відбувся Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти: болгарсько-польський досвід».

Спікер: професор Вищого навчального закладу фінансів і страхування (Болгарія),...

Опубліковано:

Реєстрація на курс: "6 кроків до доброчесності: від теорії до практики"

Принципами державної політики у сфері освіти є академічна доброчесність, формування громадянської культури, усвідомленої потреби в дотриманні Конституції та законів України, нетерпимості до їх порушення. Науково-педагогічні працівники згідно із Законом України «Про вищу освіту» зобов’язані...

Опубліковано:

Увага! Запрошуємо на міжнародний семінар

Увага! Запрошуємо на Міжнародний семінар «Академічна доброчесність як невід'ємна складова забезпечення якості освіти: болгарсько-польський досвід»

Шановні колеги! 8 лютого 2022 року о 12.00 за ініціативи та сприяння кафедри економіки і підприємництва відбудеться Міжнародний семінар «Академічна...

To top