Переваги дистанційного навчання

Серед переваг дистанційної форми навчання в ХНАДУ можна відзначити наступні:

  • Можливість навчатися у будь-який час. Ви самі вирішуєте, коли і скільки часу приділяти вивченню матеріалу. Саме Ви будуєте для себе індивідуальний графік навчання. Можна підключитися до занять, що йдуть за розкладом, а можна переглянути їх у записі.
  • Можливість навчатися в будь-якому місці. Вчитися можна не виходячи з дому чи офісу перебуваючи у будь-якій точці планети. Щоб навчатися, необхідний лише комп'ютер, планшет або навіть смартфон з доступом в Інтернет. Відсутність необхідності щодня відвідувати навчальний заклад - безсумнівний плюс для людей з особливими потребами, для проживаючих у важкодоступних місцевостях, батьків з маленькими дітьми.
  • Навчання без відриву від основної діяльності. Для навчання зовсім не обов'язково брати відпустку на основному місці роботи, виїжджати у відрядження. Також дистанційно можна навчатися на декількох курсах чи у декількох навчальних закладах одночасно.
  • Можливість навчатися у своєму темпі. Не обов’язково навчатися у тому ж темпі, що й інші студенти. Студент завжди може повернутися до вивчення більш складних питань, кілька разів подивитися відео-лекції, перечитати переписку з викладачем, а вже відомі теми може пропустити.
  • Доступність навчальних матеріалів. Доступ до всієї необхідної літератури відкривається студенту після реєстрації в системі дистанційного навчання.
  • Мобільність. Зв'язок з викладачами здійснюється різними способами: як on-line, так і off-line. Проконсультуватися з викладачем за допомогою електронної пошти іноді ефективніше та швидше, ніж призначити особисту зустріч при очному або заочному навчанні.
  • Навчання в спокійній обстановці.  Атестація студентів дистанційних курсів проходить у формі on-line тестів. Тому в студентів менше причин для хвилювань. Виключається можливість суб'єктивної оцінки: на систему, яка перевіряє правильність відповідей на питання тесту, не вплине успішність студента з інших предметів, його соціальний статус та інші чинники.
  • Індивідуальний підхід. При традиційному навчанні викладачеві досить важко приділити необхідну кількість уваги всім студентам групи, підлаштуватися під темп роботи кожного. Використання дистанційних технологій підходить для організації індивідуального підходу. Крім того, що Ви самі обирає собі темп навчання, Ви також може оперативно отримати у викладача відповіді на виникаючі питання.
  • Дистанційна освіта дешевша. Якщо порівнювати вартість навчання на заочній і дистанційній формах навчання, то дистанційна скоріш за все буде дешевшою. Студенту не доводиться оплачувати дорогу та проживання.