Про доступ до електронних ресурсів на платформі Research4Life

У березні 2022 року на порталі Research4Life було повідомлено про рішення видавців наукової літератури надати українським науковцям до кінця 2022 року безкоштовний доступ до електронних ресурсів (журналів, книг, баз даних) у межах проєкту Research4Life для того, щоб підтримати наукову спільноту України в умовах війни.

У січні 2023 року було оновлено статус України на офіційному вебсайті Research4Life із зазначенням про включення держави до групи країн А, організації та вчені з яких мають безкоштовний доступ до ресурсів платформи. Таке рішення було прийнято видавцями-партнерами Research4Life за результатами розгляду у червні 2022 року звернення Міністерства освіти і науки України.

Українським науковцям стала доступною більшість контенту Research4Life (за інформацією, яка нещодавно публікувалася на порталі, обсяг контенту платформи досяг 200 тис. одиниць – журналів, книг, баз даних).

ХНАДУ подав заявку про реєстрацію установи на порталі Research4Life. Найближчим часом надамо інформацію для співробітників щодо умов доступу для користування ресурсами Research4Life.


To top