Безкоштовні вебінари з використання SCOPUS, SCIENCEDIRECT, MENDELEY

Упродовж жовтня-листопада 2020-го для українських вчених буде проведено чергову серію безкоштовних вебінарів, присвячених роботі з базами даних Scopus, ScienceDirect, Mendeley та іншими електронними ресурсами. 

Вебінари відбуватимуться українською мовою, їх проведе Марина Назаровець, офіційний тренер компанії-організатора вебінарів Elsevierу, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Т. Шевченка. 

Для участі у вебінарах учасникам необхідно заздалегідь зареєструватися за відповідним посиланням на платформі BrightTALK. Після проходження кожного з вебінарів зареєстровані учасники зможуть завантажити відповідні сертифікати. 

Теми і розклад вебінарів на жовтень

Перші кроки у Scopus. 20 жовтня, 11:00-11:45. Як розпочати роботу зі Scopus, налаштування облікового запису, варіанти віддаленого доступу. Реєстраційна форма – за посиланням.

Починаємо з пошуку літератури у Scopus. 23 жовтня, 11:00-12:00. Важливі знання та поради для ефективного пошуку літератури у Scopus. Реєстраційна форма – за посиланням.

Ваші колеги та Ви у Scopus. 27 жовтня, 11:00-11:45. Як створюються та редагуються профілі авторів у Scopus, як у разі потреби подавати запити для їх корегування. Реєстраційна форма – за посиланням.

Журнали: доброго не буває забагато. 30 жовтня, 11:00-12:00. Як перевіряти та порівнювати журнали, використовуючи бібліометричні параметри та відповідні інструменти в Scopus для прийняття обґрунтованого рішення щодо вибору журналу. Реєстраційна форма – за посиланням.

Докладний розклад і опис вебінарів, які відбудуться у листопаді, ми подамо в наступному листі за два тижні.