Scientific Society of Students, Postgraduates, Doctoral Students and Young Scientists

News

Published:

Вітаємо студентів Університету з нагородженням Подякою Харківського міського голови!

18 листопада 2022 року відбулося урочисте відзначення найкращих здобувачів вищої освіти міста Харкова, присвяченого Дню студента.

Published:

Відкритий Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що у листопаді 2022 року – січні 2023 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбудеться Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup- 2022» (далі – Турнір).

Метою проведення...

Published:

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого...

Published:

Оголошено конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експерим

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2022 року №996 оголошено щорічний конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Тематикою Конкурсу проєктів фундаментальних наукових...

Published:

Вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

На підставі постанови приезидії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 року № 6 «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених»

стипендію Кабінету Міністрів України для...

Published:

Всеукраїнський антикорупційний муткорт 2.0

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському антикорупційному муткорті 2.0, який відбудеться 01-03 грудня 2022 року в м. Києві.  

Published:

Конкурс постерів серед студентства закладів вищої освіти регіону

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації (далі – Департамент) інформує, що у рамках заходів Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня 2022 р. Коалцією «Харківщина - 1325» за підтримки Департаменту планується проведення...

Published:

ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міністерство освіти і науки України запрошує прийняти участь у ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.  

Published:

ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Департамент науки і освіти запрошує прийняти участь у ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  

Published:

Відкритий конкурс студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «МОЛОДЬ І ПОЛІГРАФІЯ»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує прийняти участь у  Відкритому конкурсі студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «МОЛОДЬ І ПОЛІГРАФІЯ» (далі – Конкурс) у листопаді – грудні 2022 року, який проводиться на базі Української академії...

Contact information

Ukraine, Kharkiv, 25, Yaroslava Mudrogo Str., Room 208

The Head of SSSPD and YS

Baidala Vladyslava Yuriivna

tel. 057-707-36-72

E-mail: nt_khadi@ukr.net

Dear applicants for higher education of the third (educational and scientific) level of higher education,

we accept your suggestions and comments on the quality of education and scientific activities in the Kharkiv National Automobile and Highway University Внешняя ссылка открывается в новом окнеat the link.