Scientific Society of Students, Postgraduates, Doctoral Students and Young Scientists

News

Published:

Вітаємо з Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку!

Шановні науковці!

Вітаємо Вас з Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку!

Сьогодні – чудова нагода висловити вдячність та підтримку науки, яка є не тільки джерелом новаторських ідей, але й справжнім мотором прогресу та розвитку людства. Наука, в яку Ви вкладаєте свій талант і зусилля, є...

Published:

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЄКТІВ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ПРИКЛАДНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ)

22 вересня 2023 року розпочався Конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених (далі — Конкурс), оголошений наказом Міністерства освіти і науки України від 21.09.2023 №1143.

Для участі у Конкурсі ...

Published:

Нагорода НТСАДіМВ до Дня Незалежності України

З нагоди Дня Незалежності України Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Харківського національного автомобільно-дорожнього університету отримало Подяку від Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України за незламність та активну громадянську позицію у...

Published:

З Днем науки в Україні!

Від імені Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених хочемо привітати усіх з Днем науки в Україні!

Це особливий день, коли ми вшановуємо досягнення українських науковців і ми хочемо подякувати усім нашим науково-педагогічним і науковим працівникам, молодим вченим,...

Published:

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року – 2022»: вітаємо молодих вчених ХНАДУ!

1 травня 2023 року підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року – 2022» Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Цьогоріч наш Університет у даному престижному Конкурсі гідно представили завідувачка кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., проф. Дмитрієва...

Published:

Оголошено міський конкурс «Молода людина року» 2023 року

Метою конкурсу є підтримка обдарованої і талановитої молоді, відзначення вагомих досягнень молоді в різних сферах суспільного життя, нагородження кращих молодих фахівців в області виробничої, навчальної, громадської, творчої та волонтерської діяльності.

Конкурс проходить у два етапи – І етап...

Published:

Старт подачі заявок на конкурс МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ

Шановні молоді вчені!

Рада молодих вчених при МОН України запрошує Вас взяти участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року» вже з 1 лютого 2023 року!

Подати заявку та ознайомитися з інформацією про конкурс можна на офіційному сайті: leaderscientist.ysc.in.ua

Оновлене положення про...

Published:

Про подання претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим у 2023 році

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (далі – Постанова) засновано 50 премій Верховної Ради України молодим ученим. 

Вимоги до претендентів:

  • Претендентам на присудження Премії станом на 1 квітня включно року...
Published:

Запрошення до участі у міжнародному студентському конкурсі з IT

Шановні викладачі та студенти! 

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових праць Black Sea Science 2023 у номінації "Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка". Номінація охоплює безліч напрямів, поєднаних сучасним терміном "Індустрія 4.0".

Конкурс...

Published:

Затверджено перелік проєктів молодих вчених

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2022 №1190 «Про затвердження переліку проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти і наукових...

Contact information

Ukraine, Kharkiv, 25, Yaroslava Mudrogo Str., Room 208

The Head of SSSPD and YS

Baidala Vladyslava Yuriivna

tel. 057-707-36-72

E-mail: nt_khadi@ukr.net

Dear applicants for higher education of the third (educational and scientific) level of higher education,

we accept your suggestions and comments on the quality of education and scientific activities in the Kharkiv National Automobile and Highway University Внешняя ссылка открывается в новом окнеat the link.