Place of respect and gratitude

Published:

Вітаємо здобувача ФУБ з високою нагородою

       У квітні 2024 року Головнокомандувачем ЗСУ Олександром СИРСЬКИМ, нагрудним знаком Хрест Військова честь, було нагороджено сержанта Олександра СІТНІКОВА.

       У 2021 році Олександр СІТНІКОВ почав здобувати вищу освіту у нашому університеті за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (груп...

Published:

Річниця загибелі ГЕРОЯ

Куліш Сергій Сергійович. Народився 05.03.1997 р.

Published:

Серед героїв - наші студенти

Пам'ятною медаллю "ЗА ОБОРОНУ МІСТА -ГЕРОЯ ХАРКІВ" нагороджено молодшого сержанта ЗСУ, здобувача вищої освіти спеціальності "Облік і оподаткування" Сітнікова Олександра Юрійовича (група ЕА-31-21).

Висловлюємо щиру вдячність за Ваш внесок у перемогу!!!

Вітаємо Вас, Олександр Юрійович! Перемоги...

Published:

Отримання високої нагороди

Здобувачем вищої освіти за напрямом "Облік і оподаткування" (група ЕА-31-21) Віталієм Олексійовичем Івановим отримано високу нагороду - медаль від Міністерства оборони України «За сприяння збройним силам України». Почесну нагороду Віталію вручив мер міста Харкова Ігор Терехов. Вітаємо нашого...

Published:

Дякуємо нашим студентам - волонтерам

Колектив кафедри обліку і оподаткування висловлює щирі слова вдячності Благонравову Ігорю Вікторовичу (група ЕА-21МБ-22) за патріотизм, щире сердце та значну і вагому допомогу захисникам України! Завдяки таким відданим громадянам як Ви, ми всі разом наближаємось до нашої спільної перемоги!.

 

 

Published:

«Кращі танкісти» - здобувачі освіти ХНАДУ!

Здобувач вищої освіти кафедри економіки і підприємництва Артур КОТЛЯР отримав почесну нагороду «Кращий танкіст». Артура відзначили за особисту мужність і героїзм, високий професіоналізм та рішучість під час виконання військових обов’язків на Куп’янському напрямку.

У 2020 році Артур переступив...

Published:

ВІТАЄМО ВИПУСНИКА КАФЕДРИ АКІТ ДУДКА ДМИТРА З НАГОРОДОЮ «СРІБНИЙ ХРЕСТ»!

Випускника кафедри АКІТ Дудка Дмитра нагороджено почесним нагрудним знаком «Срібний хрест» від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Дмитра відзначили за особисту мужність і героїзм, самовідданість, високий професіоналізм, стійкість та рішучість під час виконання військового обов’язку.

Від...

Published:

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Під час виконання бойового завдання загинув наш випускник

Костянтин Дмитрович Тюков, 1997 р.н.

Published:

Відбулася благодійна донорська акція «Збережи життя» за участю студентів та викладачів ХНАДУ

 27-28 вересня 2023 року у місті Харкові з нагоди Дня захисників та захисниць України проходила Благодійна донорська акція «Збережи життя».

Published:

ГЕРОЮ СЛАВА!

Сьогодні, 07.04.2023, виповнюється рік від дня загибелі Сильченка Миколи Миколайовича – кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри автомобілів, воїна-захисника України. Спогади про Миколу Миколайовича залишилися назавжди в серцях колективу ХНАДУ –  чуйна людина, гарний товариш і обізнаний...

Published:

ТЯЖКА ВТРАТА ...

19 січня 2023 року під час ведення бойових дій в результаті танкового обстрілу окупантів під Бахмутом (н.п. Благодатне) загинув АТОвець, навідник 2-го розвідувального взводу  3-го аеромобільного батальйону Збройних сил України, студент 4-го курсу факультету управління та бізнесу Русіновський Вадим...

Published:

Герої не вмирають!

16.01.2023 року загинула світла і чесна людина, лікар, патріот, справжній Українець, справжній чоловік, наш студент групи ДМ-31-20 Халапов Веніамін Рафаельович. З перших днів війни Веніамін Рафаельович став в ряди добровольців і допомагав рятувати життя нашим Героям!

Він був сфокусований на...

To top