Онлайн школа EU Study Days

EU Study Days - проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив. Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця. Онлайн школа EU Study Days буде відбуватися з 7 вересня по 15 жовтня 2023 року.

До участі у Онлайн школі EU Study Days запрошуються студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання. Вік – до 25 років.

Під час навчання, учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС. Для участі у відборі потрібно заповнити заявку не пізніше 23:00, 29 серпня 2023 року.

Посилання на заявку:https://bit.ly/eustudydays_students

Додатково: Оголошення про відбір набір на участь в Онлайн школі EU Study Days було опубліковане Представництвом ЄС в Україні за посиланням: bit.ly/3s0rk86 Більше інформації можна знайти на сайті проєкту: www.eustudydays.in.ua/2023/08/01/novyj-nabirna-uchast-v-onlajn-shkoli-eu-study-days-2023/ А також на сторінках проєкту у соціальних мережах: www.facebook.com/EUStudyDays www.instagram.com/eustudydays/ Контактна особа для зв'язку – координаторка проєкту Ольга Єханурова, email olha.yekhanurova@gmail.com тел +38(099) 360 4049  


To top