Харківський Національний Автомобільно-Дорожній Університет у THE University Impact Rankings

Британське видання Times Higher Education опублікувало п’ятий випуск рейтингу THE University Impact Rankings, метою якого є аналіз впливу вищої освіти на розвиток суспільства та досягнення 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР), сформульованих ООН на період до 2030 року. Рейтинг демонструє досягнення університетів у виконанні кожної з 17 Цілей, а також формує загальний рейтинг University Impact Rankings.

Харківський Національний Автомобільно-Дорожній Університет у 2023 році вперше взяв участь у рейтингу і посів місце у групі 1001+ серед усіх університетів світу й 13 місце серед університетів України. 

  Методологія рейтингу THE University Impact Rankings базується на аналізі діяльності університетів щодо досягнення ЦСР, а саме: наукові дослідження у галузі ЦСР, соціально орієнтовані програми, вплив університету на суспільство, управління ресурсами, партнерство тощо. Ці ініціативи, практики та передовий досвід вимагають підтвердження та оцінюються за набором певних критеріїв.  

ХНАДУ за окремими ЦСР посів місця у наступному діапазоні: 

  4      Якісна освіта            801–1000     

  5      Гендерна рівність     801–1000

  13    Кліматична дія         401–600

  17    Партнерство заради сталого розвитку   1001+

Висловлюємо щиру подяку кафедрі Екології, завдяки співробітництву  з ЮНЕСКО та участі кафедри у програмах кліматичного менеджменту, ХНАДУ входить до П'ЯТІРКИ ЗВО України у ЦСР CLIMATE ACTION

 Посилання на сторінку профіля університету Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttps://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/kharkiv-national-automobile-and-highway-university


To top