Здобувачі рівня бакалавр кафедри менеджменту отримали приголомшливу перемогу на Міжнародному Конкурсі

Здобувачі вищої освіти рівня бакалавр кафедри менеджменту Клапоух Владислава (наук. кер. проф. Криворучко О.М.) й Самойлова Валерія (наук. кер. доц. Бочарова Н.А.) здобули приголомшливу перемогу на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за окремими спеціальностями. За спеціальністю 073 «Менеджмент» Владислава Клапоух посіла 1 місце, Валерія Самойлова – 2 місце серед 92 студентських наукових робіт, що надійшли від 126 учасників з 55 ЗВО (27 вітчизняних ЗВО та 28 іноземних ЗВО).

Цей престижний захід, організований Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського, спрямований на інтеграцію України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, а також створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Перемога на цьому конкурсі є свідченням високого рівня підготовки студентів кафедри менеджменту та їхньої здатності ефективно працювати в умовах глобальної конкуренції. Вони не лише представили свої наукові здобутки, але й продемонстрували відмінне володіння англійською мовою, що є важливим критерієм в сучасному міжнародному освітньо-науковому середовищі. Участь у таких конкурсах сприяє не лише професійному зростанню студентів, але й підвищенню престижу нашого університету на міжнародній арені. Це також відкриває нові можливості для налагодження співпраці з іншими навчальними закладами та науковими установами за кордоном, що є важливим кроком у напрямку інтеграції України в світовий освітньо-науковий простір.

Подяку висловлюємо викладачам та наставникам, які підготували студентів до цього конкурсу. Їхня самовіддана праця, високий професіоналізм та натхнення стали ключем до успіху наших здобувачів вищої освіти. Цей успіх ще раз підкреслює важливість підтримки молодих науковців та стимулювання їхньої інноваційної діяльності. Ми впевнені, що здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту продовжуватимуть демонструвати високі результати і в майбутньому, вносячи вагомий внесок у розвиток науки і суспільства.

Також особливу подяку висловлюємо організаторам Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, зокрема Кременчуцькому національному університету імені Михайла Остроградського, за високий рівень проведення заходу. Завдяки їхній професійній організації, конкурсанти мали можливість представити свої дослідження на міжнародному рівні, обмінятися ідеями з колегами з різних країн та отримати безцінний досвід.

Організація такого масштабного конкурсу вимагає величезних зусиль, злагодженої роботи команди та уваги до кожної деталі. Завдяки цьому студенти почувалися комфортно та впевнено, що сприяло успішному представлення їхніх наукових досягнень. Дякуємо організаторам за створення платформи для розвитку молодих науковців, стимулювання їхньої інноваційної діяльності та сприяння інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір. Ваш внесок у розвиток науки та освіти неоціненний, і ми високо цінуємо вашу роботу. Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові спільні досягнення!

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових досягнень, натхнення та успіхів у всіх починаннях!


News by date

By Category