Здобувачі кафедри менеджменту ХНАДУ взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

17 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти рівня бакалавр Дар’я Терьохіна (наук. керівник Яна Величко), Павло Кондращенко (наук. керівник Надія Бочарова) та магістр Дмитро Сметана (наук. керівник Надія Бочарова) кафедри менеджменту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) взяли активну участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції здобувачів вищої освіти та учнівської молоді на тему "Облік, оподаткування і контроль в управлінні", що відбулася у місті Кропивницький.

Конференція зібрала молодих науковців та студентів з різних куточків України та світу, створюючи платформу для обміну досвідом, науковими досягненнями та інноваційними ідеями у сферах обліку, оподаткування та контролю в управлінні. Учасники представили свої дослідження та проекти, отримали корисні поради від провідних експертів та науковців, а також мали можливість обговорити актуальні проблеми та тенденції в даній галузі.

Студенти кафедри менеджменту ХНАДУ не тільки гідно представили свій університет, але й отримали сертифікати учасників, що підтверджує їх активну участь та внесок у розвиток науки і освіти. Цей досвід став важливим етапом у їх професійному становленні та сприятиме подальшому науковому і кар'єрному зростанню.

Керівництво кафедри менеджменту ХНАДУ висловлює вдячність організаторам конференції за високий рівень підготовки та проведення заходу, а також за надану можливість студентам університету взяти участь у такому важливому науково-освітньому форумі. Особлива подяка також висловлюється викладачам та науковим керівникам, які підготували студентів до участі та підтримували їх протягом усього процесу підготовки до конференції.

Щиро вітаємо всіх учасників з успішним виступом та бажаємо нових звершень і перемог у науковій та професійній діяльності!


News by date

By Category