Завершення Міжнародного навчального місяця на кафедрі менеджменту ХНАДУ

Ми з гордістю повідомляємо про успішне завершення Міжнародного навчального місяця, який став важливим заходом для студентів спеціальності 073 «Менеджмент».

Протягом цього періоду студенти та викладачі мали унікальну можливість відвідувати лекції провідних європейських викладачів, а також брали участь у значущих міжнародних подіях і проєктах.

Серед запрошених викладачів була пані Агнешка Рахваль-Мюллер з Вищої школи економіки та комп’ютерних наук, Краків, Польща, яка прочитала цикл з п’яти лекцій на теми, що охоплюють міжкультурні відмінності в бізнесі, управління конфліктами, лідерство, та життєвий цикл команд. Також її колеги Пшемек Стах та Ришард Чвіртняк поділилися своїм досвідом управління глобальними віртуальними командами та новими підходами в управлінні проектами. Доната Адлер звернула увагу на стратегії бізнесу для сталого розвитку. З Клайпедського університету (Литва) науковиця Галина Мішеніна виступила з лекцією про використання державно-приватного партнерства у реконструкції України у післявоєнний період.

Особливо видатною була участь наших викладачів у проєкті Еразмус+ з Клайпедським Університетом. Від 22 до 29 квітня 2024 року доценти Надія Бочарова та Оксана Кудрявцева відвідали місто Клайпеда, де вони не тільки розширили свої академічні горизонти, але й поглибили знання з практичних аспектів менеджменту. Це стажування включало зустрічі з керівником громади українсько-культурно-просвітницького центру «Родина» та відвідування передового виробничого підприємства «FlexBlow».

18 травня 2024 року кафедра також взяла участь у міжнародних днях Erasmus+ у Вищій школі економіки та комп’ютерних наук у Кракові, де наші викладачі провели онлайн лекції англійською мовою за тематикою міжнародних бізнес-відносин і корпоративної соціальної відповідальності. Лекції викликали активні обговорення та позитивні відгуки від міжнародної аудиторії.

Цей місяць навчання зміцнив міжнародні зв'язки та збагатив нашу освітню програму, забезпечивши студентам та викладачам безцінний обмін знаннями і досвідом. Ми пишаємося успіхом цього заходу та з нетерпінням чекаємо наступних міжнародних ініціатив. Щира подяка всім учасникам та партнерам за їхній внесок у зміцнення міжнародної співпраці нашої кафедри    


News by date

By Category