Викладачі та науковці кафедри менеджменту поглиблюють свої знання на вебінарах Clarivate та Elsevier

Протягом періоду з 2 по 23 травня 2024 року професор Ірина Федотова, доценти Лариса Ачкасова, Надія Бочарова, Тетяна Водолажська, асистент Яна Величко та аспірант Ігор Яровий (наук. кер. доц. Надія Бочарова) з кафедри менеджменту активно брали участь у травневій серії вебінарів, організованих компаніями Clarivate та Elsevier. Ці вебінари спрямовані на покращення навичок використання платформ Web of Science та Scopus серед українських вчених.

Учасники мали можливість ознайомитися з різноманітними аспектами наукової діяльності, включаючи оформлення статей відповідно до формату журналів за допомогою EndNote. На вебінарах обговорювалися питання, пов'язані з референс-менеджерами, створенням та наповненням колекцій, а також використанням функції Cite While You Write для ефективного цитування та посилань у наукових працях.

Окрім цього, учасники отримали унікальну можливість ознайомитися з повним циклом наукового дослідження з використанням ресурсів Clarivate, включаючи Web of Science Core Collection, EndNote, Journal Citation Reports, InCites, Grant Index, Pivot-RP, ProQuest Dissertaion and Thesis Index, ResearcherID. Ці інструменти сприяють максимально ефективному проходженню всіх етапів наукового дослідження – від ідеї до презентації результатів.

Окремою темою вебінарів було обговорення відповідального академічного штучного інтелекту для дослідників у Web of Science. Учасники дізналися про те, як штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання, забезпечуючи досконалість досліджень та допомагаючи вирішувати складні дослідницькі завдання.

Після успішного завершення серії вебінарів всі учасники отримали сертифікати, підтверджуючи свою активну участь та засвоєні знання. Ознайомитись з отриманими сертифікатами викладачів можна за посиланням https://fmab.khadi.kharkov.ua/kafedri/menedzhmentu/navchalna-robota/pidvishchennja-kvalifikaciji-vikladachiv/

Щиро дякуємо організаторам за актуальні вебінари, які допомагають науковцям покращувати свою наукову діяльність. Сподіваємось на продовження плідної співпраці.   


News by date

By Category