Викладачі кафедри менеджменту взяли участь у міжнародних Erasmus+ днях у коледжі м. Краків (Польща)

18 травня 2024 року викладачі кафедри менеджменту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету успішно взяли участь у міжнародних днях Erasmus+, що проходили у Вищий школі економіки та комп’ютерних наук у місті Краків, Польща. Під час заходу наші викладачі провели онлайн лекції з презентаціями англійською мовою. Доц. Оксана Кудрявцева "The impact of cultural on international business relations"й доц. Надія Бочарова "Corporate social responsibility as an instrument of sustainable business development: exploring types and dimensions."

Завдяки участі у цьому заході, викладачі мали можливість поділитися своїм досвідом та знаннями з міжнародною спільнотою, а також дізнатися про нові тенденції та підходи у сфері менеджменту та бізнесу. Це стало важливим кроком для зміцнення міжнародних зв’язків та розвитку академічної співпраці між нашими навчальними закладами.

Доц. Оксана Кудрявцева під час своєї лекції розповіла про вплив культурних аспектів на міжнародні бізнес-відносини, наголошуючи на важливості розуміння культурних відмінностей для успішного ведення бізнесу на глобальному рівні. Її презентація викликала жвавий інтерес та дискусію серед учасників.

Доц. Надія Бочарова у своїй лекції акцентувала увагу на корпоративній соціальній відповідальності як інструменті сталого розвитку бізнесу, детально розглядаючи різні типи та виміри цього явища. Її доповідь також отримала високу оцінку та викликала багато запитань від слухачів.

Важливим результатом участі у цьому заході стало отримання сертифікатів, що підтверджують високий рівень професіоналізму та компетентності наших викладачів. Ми щиро вдячні організаторам за можливість виступити на цій платформі та обмінятися досвідом з колегами з інших країн.

Сподіваємось на продовження плідного співробітництва та на нові можливості для обміну знаннями та досвідом у майбутньому.


News by date

By Category