Викладачі Кафедри Менеджменту Успішно Завершили Курс "Мотивація під час Війни"

З радістю повідомляємо, що викладачі кафедри менеджменту – професор Федотова І.В., доцент Гетьман О.О. та доцент Бочарова Н.А. – 14 травня 2024 року успішно пройшли курс підвищення кваліфікації "Мотивація під час війни". Вони отримали сертифікати, що підтверджують їхню нову кваліфікацію у цій важливій сфері.

Курс був присвячений вивченню методів та стратегій підтримки мотивації в умовах воєнних дій, що є надзвичайно актуальним у сучасних реаліях. Викладачі здобули нові знання та практичні навички, які допоможуть їм ефективно працювати зі студентами, сприяти збереженню їхньої мотивації та підтримувати навчальний процес на високому рівні.

Професор Ірина Федотова, доценти Ольга Гетьман та Надія Бочарова продовжують вдосконалювати свої професійні навички, демонструючи відданість своїй справі та бажання забезпечити найкращі умови для навчання студентів. Вони діляться набутими знаннями з колегами та студентами, що сприяє загальному підвищенню якості освіти на кафедрі.

Колектив кафедри менеджменту висловлює щиру подяку організаторам за ваші зусилля у створенні та проведенні цього важливого та актуального курсу. Завдяки вашій професійності та відданості справі, наші викладачі – професор Федотова І.В., доцент Гетьман О.О. та доцент Бочарова Н.А. – мали змогу отримати цінні знання та навички, що допоможуть їм ефективно працювати в умовах війни.

Особлива подяка за високий рівень організації курсу, якісний зміст навчальних матеріалів та компетентність викладачів. Ваш підхід до навчання надихнув наших колег та надав їм нові інструменти для підтримки мотивації студентів в цей непростий час.

Ми високо цінуємо працю та професіоналізм організаторів, які сприяють розвитку освітнього процесу та підвищенню його якості. Ваша робота є неоціненною для підтримки освітянської спільноти у ці складні часи.

Щиро дякуємо за вашу відданість справі та бажаємо вам подальших успіхів у вашій важливій діяльності!

 

 


News by date

By Category