Викладачі кафедри менеджменту прорецензували глави книг міжнародного видавництва

У рамках зміцнення та розширення міжнародного наукового співробітництва професор Ірина Федотова та доцент Надія Бочарова прорецензували глави книг для відомого міжнародного видавництва. Це видавництво, яке має офіси у Великобританії й у Хуглі, Західна Бенгалія, Індія, яке відоме своїм високим стандартом академічних публікацій.

Проф. Федотова І.В. надала рецензію на главу «The moderating role of normative isomorphism on the relationship between brand personality and customer loyalty among public universities in Kenya: a meta-analysis» книги «Contemporary Research in Business, Management and Economics», доц. Бочарова Н.А. прорецензувала главу «Shenzhen Digital Economy Development Model» книги «Theoretical Key Issues and Practical Development Trends of China’s Digital Economy».

За результатами рецензування професор І.В. Федотова та доцент Н.А. Бочарова отримали сертифікати, що підтверджують їх вагомий внесок у наукову діяльність та високу кваліфікацію. Ця співпраця не лише підкреслює високий рівень професіоналізму українських науковців, але й сприяє популяризації їхнього досвіду на міжнародній арені, нові можливості для викладачів кафедри менеджменту. Вона не тільки підвищує їхню наукову репутацію, але й сприяє встановленню нових зв'язків з колегами з інших країн. Взаємодія з міжнародним видавництвом дозволяє українським науковцям бути в курсі сучасних тенденцій у своїй галузі та впливати на розвиток світової науки. Крім того, участь у таких міжнародних проєктах підкреслює важливість міжкультурного обміну знаннями та досвідом. Це сприяє підвищенню якості наукових досліджень і їх результатів, що має велике значення для подальшого розвитку науки в Україні.

Міжнародне видавництво висловило подяку за якісну і своєчасну рецензію, зазначивши, що експертна думка українських науковців є надзвичайно цінною для покращення академічного контенту.

Університет, де працюють професор Федотова та доцент Бочаров, також отримує визнання завдяки таким досягненням своїх співробітників. Це підвищує його престиж та привабливість для потенційних студентів та науковців з усього світу.

Співробітництво з міжнародним видавництвом з офісами в Індії та Великобританії є яскравим прикладом успішної інтеграції українських науковців у глобальну академічну спільноту. В майбутньому планується продовження такої взаємодії та участь у нових наукових проєктах, що сприятиме подальшому розвитку науки та освіти в Україні.


News by date

By Category