Студенти кафедри менеджменту відзначилися на Всеукраїнському конкурсі «Україна в системі міжнародної освіти»

Кафедра менеджменту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету з радістю повідомляє про видатну участь наших студентів спеціальності 073 «Менеджмент» в особі Ігоря Різника, Аліни Шведчикової, Карини Пугач, Валерії Самойлової, Євгенія Шпатара та Дар'ї Терьохіної у Всеукраїнському конкурсі «Україна в системі міжнародної освіти», який проходив з 26 березня по 19 квітня 2024 року.

Цей конкурс зібрав понад двісті учасників з різних регіонів України, які представили свої думки у формі есе на тему сучасних тенденцій розвитку освіти, стану освіти в світі, історії освіти в Україні, а також особливостей освітніх систем Європи, Америки та Азії.

Успіх наших студентів був забезпечений завдяки натхненній підтримці їхніх наукових керівників: професора Ірини Федотової, доцента Надії Бочарової, а також асистента Яни Величко. Їхнє професійне керівництво та глибоке розуміння міжнародних освітніх процесів сприяли високій якості робіт, представлених на конкурсі.

Наших студентів було відзначено Дипломом за активну участь та високі результати, що є свідченням їхньої наполегливості та відданості.

Ми пишаємося досягненнями наших студентів та викладачів і вважаємо це важливим кроком у підготовці молодих фахівців, здатних конкурувати та вносити вклад на міжнародному рівні. Ці досягнення підтверджують репутацію нашої кафедри як провідного центру у галузі менеджменту, що готує фахівців, здатних відповідати викликам сучасного світу.

Вітаємо студентів та викладачів з заслуженими відзнаками і бажаємо їм подальших успіхів та нових звершень у науковій та професійній діяльності!    


News by date

By Category