Дистанційне навчання

Шановні студенти!

Завдання, термін виконання 06.04.2020 – 10.04.2020 ви отримуєте в групах Telegram, Viber, від кураторів та викладачів, також на сторінці нашої кафедри у розділі "Новини", або на навчальному сайті за посиланням: dl.khadi.kharkov.ua

 

Студентам 5 курсу

– Дисципліна «Кваліфікаційна робота» - лектор Кириченко І.Г.

Підготувати матеріали для доповіді за темою Вашої дипломної роботи, а саме: патентний пошук, аналіз існуючих рішень, пошук закордонних аналогів, пошукові методи вирішення комп’ютерної моделі.

 

– Дисципліна «Проектування та випробування гідроприводів» - лектор Аврунін Г.А.

Розділ 3, теми 2 і 3. Завдання для самостійної роботи 2 і 3.

 

– Дисципліна «Основи педагогіки» лектор Чепурна В.О.

Методичні вказівки для самостійної роботи стор. 13 – 15 виконати.

 

– Дисципліна «Філософія» лектор Чхеайло І.І.

Завдання: ознайомитися з літературою на навчальному сайті «Філософія науки». Написати реферат або наукову статтю по тематиці наукового дослідження. Проконсультуватись за розробленими матеріалами і з науковим керівником. Надіслати матеріал на перевірку на кафедральну або особисту пошту.

 

– Дисципліна «Цивільний захист» лектор Богатов О.І.

На навчальному сайті лекція 7 (повторити), практичне завдання №7, контрольне завдання №7.

– Дисципліна «Моделювання робочих процесiв БДМ». Завдання, термін виконання 06 квітня – 13 квітня: Дисципліна «Моделювання робочих процесiв БДМ» лектор Ефименко О.В. На навчальному сайті практичне зайняття 5: моделювання напружено-деформованого стану силових елементів конструкції робочого обладнання бульдозеру.

– Дисципліна «Технологія наукових досліджень» лектор Холодов А.П.

На навчальному сайті лекція

1.      Розділ 5.

2.      Практичне заняття № 6

3.      Продовжуємо виконувати РГР (задавати питання і надсилати готові РГР га перевірку можн через Viber або електронну пошту antonkholodov23@gmail.com)

 

Студентам 4 курсу

– Дисципліна «Машини для земляних робіт» - лектор Шевченко В.О. На навчальному сайті виконати лекцію №7. Методика для виконання курсової роботи пункт 6.

– Дисципліна "НДРС" - проф. Венцель Є.С. Підготувати матеріали для доповіді за темою Вашої дипломної роботи, а саме: огляд досліджень з обраної теми НДРС.

– Дисциплина «Експлуатация БДМ» - лектор Разоренов Л.В. На навчальному сайті лекція: «Експлуатація ущільнювальних машин на будівництві автомобільних доріг». Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttp://dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php?id=385#section-5.

– Дисциплина «ОАПМ» - лектор Щербак О.В.

1.      Лекція 7

2.      Лабороторна робота №4

3.      Посилання на телеграм канал для виконання розрахунково-графічної роботи

https://t.me/joinchat/AAAAAFAw6SY2ftThout1OQ

– Дисципліна «Дорожні машини» - лектор Рукавишніков Ю.В. лекції №12.

- Дисципліна "Проектування підприємств дорожнього будівництва" - лектор Косолапов В.Б. дистанційний курс знаходиться за посиланням Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttp://dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php?id=1208

Студентам 3 курсу

– Дисципліна «Проектування трансмісій БДМ» «Проектування трансмісій БДМ» лектор Ковалевський С.Г. На навчальному сайті виконати http://dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php?id=698#section-7,

– Дисципліна «Проектування металоконструкцій» лектор Ярижко О.В. На навчальному сайті виконати лекція Розділ 4. Тема 3. Особливості проектування та розрахунку штовхаючої рами і відвалу бульдозера. Файл, практичне заняття №7. http://dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php?id=465#section-4

Нагадуємо студентам контрактної форми навчання про сплату за контракт.

Виконуйте завдання щодня, консультуйтесь з викладачами дистанційно!

Будьте здорові.

News by date

By Category