Чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства.

У польському місті Ополе 18-20 листопада пройшов Чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства. У змаганнях приймали учасники з 16 країн світу, які змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильового бою за різними версіями. У складі збірної України виступав студент дорожньо-будівельного факультету Данило Крікунов, який посів ІІІ місце у розділі (бойове-двоборство). За підсумками двох розділів змагань дорослі та молодь принесли до української скарбнички 15 призових місць.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла перше місце, випередивши господарів чемпіонату світу команду із Польщі. Третє місце посіла Киргизія.

Вітаємо нашого призера з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні.