Аспірант кафедри менеджменту Ігор Яровий взяв участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції

Аспірант кафедри менеджменту Ігор Яровий (науковий керівник доцент Бочарова Н.А.) взяв участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку бізнесу, фінансово-кредитних та облікових систем", яка відбулася 17 травня 2024 року на базі навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут».

IV Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку бізнесу, фінансово-кредитних та облікових систем" зібрала провідних науковців, фахівців та студентів з різних країн, які обговорювали актуальні питання та обмінювалися досвідом. Конференція стала платформою для презентації новітніх досліджень та обговорення найважливіших викликів і можливостей у сфері бізнесу та фінансів.

Участь у таких заходах є важливою складовою наукової роботи аспірантів, адже це не тільки можливість представити свої дослідження, але й шанс отримати цінні коментарі та рекомендації від провідних фахівців у галузі. Сертифікати, отримані за результатами конференції, підтверджують високий рівень наукової діяльності Ігоря Ярового та його прагнення до професійного зростання.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції за високий рівень підготовки та проведення заходу, а також за можливість долучитися до обговорення важливих питань розвитку бізнесу та фінансово-кредитних систем.

Бажаємо Ігорю Яровому подальших успіхів у науковій діяльності, нових досягнень та натхнення для реалізації амбітних проєктів! Нехай отримані знання та досвід стануть міцним фундаментом для подальшого професійного зростання та внеску в розвиток наукової спільноти.


News by date

By Category