“Car Builder” Magazine (“Avtodorozhnik”)

The “Car Builder” Magazine of Kharkiv National Automobile and Highway University was founded in 1931, almost simultaneously with the founding of the institute. Since January 1991 “Car Builder” has been the publishing body of the Kharkiv academic, scientific and industrial complex in road-building education.

У грудні 1993 р. газета зареєстрована у Державному комітеті України у справах видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження і з того часу друкується у власному видавництві.

У березні 2000 р. газета вперше була надрукована повнокольоровою.

Виходячи один раз на місяць газета журнального типу «Автодорожник» на 16 – 24 сторінках об’єктивно і послідовно висвітлює найцікавіші та найзначущіші події навчального закладу, належним чином формує суспільну думку, підвищуючи рівень освіченості університетської громади.

За численні досягнення в царині журналістики «Автодорожник» серед безлічі друкованих видань, що виходять в десятках харківських вишів, неодноразово здобував перемогу в обласних і Всеукраїнських журналістських і творчих конкурсах.

Серед них - перемога у творчому конкурсі «Вища школа України» у номінації «Розвиток матеріальної бази». У щорічних обласних творчих конкурсах «Часопис» і «Літопис» газета «Автодорожник» неодноразово була визнана «Кращою університетською газетою» та «Кращою галузевою газетою».

За підсумками IX міського конкурсу-форуму «Літопис – 2018» «Автодорожник» вкотре визнано «Кращою університетською газетою» та присвоєно першість у номінаціях «Патріотичне виховання», «Інновації у навчальному процесі», «Ми йдемо до професії», а також «За пропаганду здорового способу життя і спорту».

У ювілейному X міському конкурсі-форумі «Літопис – 2019» газета «Автодорожник» здобула перемогу у номінації «Патріотичне виховання. Волонтерський рух».

 

У 2021 році газета відзначила 90-річчя від дня заснування та вкотре визнана переможцем щорічного творчого конкурсу «Часопис», а головний редактор з нагоди ювілею «Автодорожника» нагороджена дипломом НСЖУ за багаторічну плідну журналістську працю.

Ці красномовні здобутки і творчі ужинки газети – задля процвітання і розвитку нашої alma mater!

Chief editor of the magazine,

member of the National Union of Journalists of Ukraine

Olha Vasylkivska.