Газета «Автодорожник»

Газета «Автодорожник» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету була створена у 1931 році, майже одночасно із його заснуванням.

З січня 1991 р. «Автодорожник» є друкованим органом колективу Харківського навчально-науково-виробничого комплексу з автомобільно-дорожньої освіти.

У грудні 1993 р. газета зареєстрована у Державному комітеті України у справах видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження і з того часу друкується у власному видавництві.

У березні 2000 р. газета вперше була надрукована повнокольоровою.

З роками змінювався статус і рівень зацікавленості виданням та незмінною залишалася відданість справі його творців. Нині це газета журнального типу з повнокольоровою оправою, що видається накладом у 1000 примірників. Пройшовши разом з розвитком університету тернистий шлях, газета стала одним з головних його видань, забезпечуючи успішну діяльність вишу.

Наразі видано 1670 номерів газети.

Як і майже 90 років поспіль, виходячи один раз на місяць на 16 – 24 сторінках, газета «Автодорожник» об’єктивно і послідовно висвітлює найцікавіші та найважливіші події нашого вишу, належним чином формуючи суспільну думку, а також підвищуючи рівень освіченості університетської громади і, водночас, є своєрідним здійсненням журналістських мрій багатьох.  

Для «Автодорожника» стало доброю традицією вести постійні рубрики, такі як: «Офіційно», «Конференції. Диспути», «Нові технології», «Поклик часу»,  «Реалізовані можливості», «Шляхи становлення», «Естафета поколінь», «Зберегти досягнуте», «Заради майбутнього», «Студентське самоврядування», «Поради лікарів», «Поетичні обрії», «ХНАДУ спортивний» тощо.

За численні досягнення в царині журналістики «газета Автодорожник» серед безлічі друкованих видань, що виходять у десятках харківських вишів, неодноразово здобувала перемогу в обласних і Всеукраїнських журналістських і творчих конкурсах.

Серед найвагоміших здобутків - перемога у творчому конкурсі «Вища школа України» у номінації «Газета журнального типу» з врученням срібної медалі. У щорічних обласному творчому конкурсі «Часопис» і міському конкурсі-форумі «Літопис» газета «Автодорожник» неодноразово була визнана «Кращою галузевою газетою» та «Кращою університетською газетою». 

За підсумками IX міського конкурсу-форуму «Літопис – 2018» «Автодорожник» вкотре визнано «Кращою університетською газетою» та присвоєно першість у номінаціях «Патріотичне виховання», «Інновації у навчальному процесі», «Ми йдемо до професії», а також «За пропаганду здорового способу життя і спорту».

У ювілейному X міському конкурсі-форумі «Літопис – 2019» газета «Автодорожник» здобула перемогу у номінації «Патріотичне виховання. Волонтерський рух».

Ці красномовні здобутки і творчі ужинки газети – задля процвітання і розвитку нашої alma mater!

Головний редактор газети, член Національної спілки журналістів України Ольга Васильківська.

Новий випуск