6 безкоштовних онлайн-ресурсів для перевірки матеріалів на плагіат:

1️⃣ Plagtracker https://www.plagtracker.com/

2️⃣ Plagscan https://www.plagscan.com/

3️⃣ Plagiarism Detector plagiarismdetector.net

4️⃣ Duplichecker https://www.duplichecker.com/

Детальніше

Проведення круглого столу на тему “Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ”

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” інформує про проведення круглого столу на тему “Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ”.

Захід відбудеться 25 жовтня 2023 року за підтримки Міністерства науки і освіти України в онлайн-форматі. Пряма трансляція здійснюватиметься на You-tube-каналі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Переконані, що цей захід буде корисним адміністрації університетів, викладачам ЗВО, студентам, експертам з академічної доброчесності, усім зацікавленим представникам академічної спільноти.

Детальніше

Тиждень академічної доброчесності

Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”

Програма реалізується на базі Вищої Духовної Семінарії (SAC) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошує до участі в програмі онлайн стажування для освітян, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності.

Тривалість стажування: 03.04 – 12.05.2023 р. (180 год. 6 кредитів ECTS)

Організаційний внесок учасника: 72 євро

Детальніше...

Онлайн-форум академічної доброчесності

Національне агентство з забезпечення якості освіти запрошує на онлайн-форум академічної доброчесності, який відбудеться 4 жовтня 2022 року з 14:00.

Захід організовуємо спільно із Unicheck Україна. Основна тема події – проблема академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи. Кращі спікери від Національного агентства, МОН України, ENAI, Unicheck, провідних університетів України обговорять кращі кейси не лише дотримання, а й розвитку академічної доброчесності під час ускладнених умов.

Детальніше

Тиждень академічної доброчесності

Запрошення студентів до участі у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупці

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у публічному заході, що буде організовано Національним агентством з питань запобігання корупції на тему: «Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених ЗВО», який відбудеться *12 вересня 2022 року,* форма проведення – онлайн на платформі ZOOM та у прямій трансляції на Youtube-каналі НАЗК (Програма заходу та посилання додаються).

Детальніше

Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів

Команда проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, разом із онлайн-платформою Прометеус, розробили онлайн-курс для викладачів ЗВО. На цьому курсі викладачі зможуть подивитися на власне викладання через призму академічної доброчесності, дізнатися теоретичні основи, а також опанувати практичні інструменти, які допомагають посилити культуру академічної доброчесності.

Детальніше

Онлайн курс "Академічна доброчесність в університеті"

Академічна доброчесність – це основа якості освіти. Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність. Для того, щоб кожен студент, викладач, науковець, адміністратор та керівник закладу вищої освіти міг ознайомитися і застосовувати в своїй діяльності принципи академічної доброчесності, був розроблений цей онлайн-курс.

В ньому ви дізнаєтеся про те:

  • Що таке академічна доброчесність?
  • Що таке плагіат?
  • Як уникнути плагіату (академічне письмо)?
  • Якими є передумови створення доброчесного середовища в університеті (університетська автономія)?
  • Як створити доброчесне середовище в університеті?

Детальніше

Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар)

Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян організовують міжнародне підвищення кваліфікації «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ПРИ ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (PhD) В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».

Онлайн реєстрація: 17  січня по 21 лютого 2022 року  включно.

Термін міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) –  14 по  21 лютого 2022 року  м. Люблін (Республіка Польща).

У Вебінарі можуть брати участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, освітяни вчителі коледжів, ліцеїв, гімназій, а також запрошуються вчителі ЗОШ, аспіранти та магістри.

Детальніше

Шукаємо спікерів! Дистанційка: Історії успіху переходу на онлайн/змішану освіту

До уваги викладачів та викладачок закладів вищої освіти! “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ” спікерів для участі в серії наших вебінарів “Дистанційка: Історії успіху переходу на онлайн/ змішану освіту”. Якщо вашому ЗВО вдалося успішно перейти на дистанційне чи змішане навчання в умовах пандемії, і ви хочете поділитися цим кейсом із колегами з інших університетів – реєструйтеся для участі у нашій серії вебінарів.

Детальніше

Наукове онлайн-стажування “Академічна доброчесність”

Польсько-українська фундація “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) запрошує до участі в програмі наукового онлайн-стажування для освітян “Академічна доброчесність”. Програма реалізується на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW.

Метою стажування є ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату та популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Польщею.

Наукове стажування «Академічна доброчесність» проводиться через онлайн-патформу zoom.us. Програма передбачає – 180 год (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

Детальніше

Запис вебінару “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”

30 листопада 2021 в рамках проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ” відбувся вебінар “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”.

Лекторка Діна Вьорткіна розповідає про практики, які можна використовувати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників чи потенційних працівників, а також про онлайн-ресурси, які можна використовувати для детального аналізу хижацьких видань та підвищення рівня обізнаності серед науковців, адміністраторів та студентів.

Детальніше

Вебінар: Академічна доброчесність: студентські ініціативи

Надворі осеніє (що наближає початок нового навчального року), і ми знову транслюємо “Вебінари SAIUP на дивані”. Цього разу пропонуємо доєднатися до обговорення теми “Академічна доброчесність: студентські ініціативи”. Під час вебінару ви дізнаєтеся як провести цікаву та ефективну кампанію з доброчесності в університеті.

Детальніше

Вебінар “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт”

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” запрошують на вебінар “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт”.

Детальніше