Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

Новини та оголошення

Verlagswesen:

Вітаємо з Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку!

Шановні науковці!

Вітаємо Вас з Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку!

Сьогодні – чудова нагода висловити вдячність та підтримку науки, яка є не тільки джерелом новаторських ідей, але й справжнім мотором прогресу та розвитку людства. Наука, в яку Ви вкладаєте свій талант і зусилля, є...

Verlagswesen:

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЄКТІВ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ПРИКЛАДНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ)

22 вересня 2023 року розпочався Конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених (далі — Конкурс), оголошений наказом Міністерства освіти і науки України від 21.09.2023 №1143.

Для участі у Конкурсі ...

Verlagswesen:

Нагорода НТСАДіМВ до Дня Незалежності України

З нагоди Дня Незалежності України Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Харківського національного автомобільно-дорожнього університету отримало Подяку від Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України за незламність та активну громадянську позицію у...

Verlagswesen:

З Днем науки в Україні!

Від імені Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених хочемо привітати усіх з Днем науки в Україні!

Це особливий день, коли ми вшановуємо досягнення українських науковців і ми хочемо подякувати усім нашим науково-педагогічним і науковим працівникам, молодим вченим,...

Verlagswesen:

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року – 2022»: вітаємо молодих вчених ХНАДУ!

1 травня 2023 року підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року – 2022» Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Цьогоріч наш Університет у даному престижному Конкурсі гідно представили завідувачка кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., проф. Дмитрієва...

Verlagswesen:

Оголошено міський конкурс «Молода людина року» 2023 року

Метою конкурсу є підтримка обдарованої і талановитої молоді, відзначення вагомих досягнень молоді в різних сферах суспільного життя, нагородження кращих молодих фахівців в області виробничої, навчальної, громадської, творчої та волонтерської діяльності.

Конкурс проходить у два етапи – І етап...

Verlagswesen:

Старт подачі заявок на конкурс МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ

Шановні молоді вчені!

Рада молодих вчених при МОН України запрошує Вас взяти участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року» вже з 1 лютого 2023 року!

Подати заявку та ознайомитися з інформацією про конкурс можна на офіційному сайті: leaderscientist.ysc.in.ua

Оновлене положення про...

Verlagswesen:

Про подання претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим у 2023 році

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (далі – Постанова) засновано 50 премій Верховної Ради України молодим ученим. 

Вимоги до претендентів:

  • Претендентам на присудження Премії станом на 1 квітня включно року...
Verlagswesen:

Запрошення до участі у міжнародному студентському конкурсі з IT

Шановні викладачі та студенти! 

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових праць Black Sea Science 2023 у номінації "Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка". Номінація охоплює безліч напрямів, поєднаних сучасним терміном "Індустрія 4.0".

Конкурс...

Verlagswesen:

Затверджено перелік проєктів молодих вчених

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2022 №1190 «Про затвердження переліку проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти і наукових...

Контактна інформація

Україна, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25, каб. 208.

Голова НТСАД і МВ:
Байдала Владислава Юріївна

тел. 057-707-36-72
E-mail: nt_khadi@remove-this.ukr.remove-this.net