Published:

Проєкт науковців ХНАДУ серед переможців щорічного конкурсного відбору наукових досліджень та науково - технічних розробок ЗВО

Міністерство освіти і науки України наказом від 03.03.2023 р. № 232 затвердило перелік проєктів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та науково-технічних розробок, які пройшли конкурсний відбір та фінансування яких розпочнеться з березня 2023 року за рахунок коштів Державного бюджету...

Published:

Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів

З 1 березня до 3 травня 2023 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 роках.

Published:

Проф. Дмитрієв І.А. долучився до вебінару «ETF Comparison of Ukrainian qualifications to EQF»

27 лютого 2023 року проректор з наукової роботи, д.е.н., проф. Дмитрієв І.А. долучився до вебінару «ETF Comparison of Ukrainian qualifications to EQF – Порівняння системи кваліфікацій України з Європейською рамкою кваліфікацій (ЄРК)», де міжнародною командою англійською та українською мовами було...

Published:

Вебінари для вчених з питань використання баз даних ScienceDirect, Scopus та SciVal

   Протягом лютого-травня 2023 року пройдуть вебінари для вчених
українською мовою з питань використання баз даних ScienceDirect, Scopus та
аналітичного інструменту SciVal, які організовує компанія Elsevier  

Published:

Webometrics Ranking of World Universities

     Іспанська Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») оприлюднила черговий січневий випуск рейтингу Webometrics Ranking of World Universities.     

Published:

«Наука заради миру та безпеки»: відкрито конкурс програми НАТО

Оголошено конкурс для науковців на 2023 рік за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» (SPS) для посилення цивільної науки та технологій щодо вирішення нових викликів у сфері безпеки та їхнього впливу на міжнародну безпеку.

Published:

ХНАДУ посів 2-ге місце серед ЗВО України за кількістю отриманих патентів у 2022 році

За даними рейтингу на сайті Євроосвіта, ХНАДУ у 2022 році посів 2-ге місце серед ЗВО України за кількістю отриманих патентів.     

Published:

Підсумки конкурсу проєктів досліджень молодих вчених 2022

Підбито підсумки конкурсу проєктів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та науково-технічних розробок  молодих вчених  2022 року.

Published:

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс "Кембридж – НФДУ 2022"

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс "Кембридж – НФДУ 2022". Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)».

Published:

Про ініційовану Національним фондом досліджень України фандрейзингову кампанію

Національним фондом досліджень України було ініційовано фандрейзингову кампанію, спрямовану на залучення позабюджетних коштів на поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році,...

Published:

Проректор з наукової роботи, проф. Дмитрієв І.А. взяв участь в онлайн-презентації Коаліції з реформування оцінювання досліджень (CoARA)

20 грудня 2022 року проректор з наукової роботи, проф. Дмитрієв І.А. взяв участь в онлайн-презентації можливостей долучення до Коаліції з реформування оцінювання досліджень (CoARA) і підписання Угоди про реформування оцінювання наукових досліджень (Agreement on Reforming Research Assessment).

Ініці...

To top