Verlagswesen:

ХНАДУ отримав грантову підтримку Національного фонда досліджень України

Рішенням наукової ради Національного фонду досліджень України, протокол від «28» червня 2024 р. № 21,  заявка  на  отримання   грантової  підтримки реєстраційний   номер 2023.04/0049  «Розроблення  комплексу  методів  і  засобів  георадарної діагностики для оцінювання надійності об'єктів критичної...

Verlagswesen:

Опитування щодо грантової обізнаності та актуальних проблем участі в грантових програмах

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ) разом з Українським Інститутом Науково-технічної Експертизи Та Інформації (УкрІНТЕІ) проводять опитування представників організацій (незалежно від форми власності та сфери управління)  щодо обізнаності, участі та...

Verlagswesen:

StrikePlagiarism

Увага! З 1 липня 2024 року наукові та студентські роботи ХНАДУ перевірятимуться на наявність плагіату за допомогою сервісу StrikePlagiarism. 

Verlagswesen:

Харківський національний автомобільно-дорожній університет у рейтингу «ТОП-200 Україна 2024»

Цього року ХНАДУ підвищив місце в рейтингу «ТОП-200 Україна 2024» посівши 45 місце, що на 5 позицій вище ніж минулого року.    

Verlagswesen:

Конкурсний відбір науково-технічних розробок, що будуть фінансуватися за кошти державного бюджету у 2024 році.

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурсний відбір науково-технічних розробок, що будуть фінансуватися за кошти державного бюджету у 2024 році.

Verlagswesen:

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «МОЛОДИЙ НОВАТОР 2024»!

26 квітня 2024 року винахідники, інженери та науковці усього світу відзначають Всесвітній день інтелектуальної власності.

В цей день відбулося підведення підсумків конкурсу «Молодий новатор» у рамках засідання круглого столу «Молодь. Інновації. Майбутнє».

Verlagswesen:

Ukrainian National H-index Ranking 2024

ХНАДУ підвищив свою позицію у рейтингу Ukrainian National H-index Ranking, зайнявши 115 місце. Минулого року наш університет займав 151 місце у цьому рейтингу.

Verlagswesen:

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2024 року

Цього року ХНАДУ підвищив місце в рейтингу університетів за показниками Scopus на 4 позиції, посівши 71 місце серед 214 українських університетів представлених у рейтингу.    

Verlagswesen:

Шановні колеги, відповідальні за перевірку на плагіат!

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що до кінця травня 2024 року потрібно максимально перевірити усі роботи, які є у Вас в наявності, за допомогою студентського акаунту Unicheck.

Verlagswesen:

Безкоштовні вебінари для українських вчених з питань використання платформ Web of Science та Scopus

У квітні 2024 року компанія Clarivate та Elsevier продовжує проводити безкоштовні вебінари для українських вчених з питань використання платформ Web of Science та Scopus. Вебінари проводяться на платформі ZOOM українською та англійсько мовами.

Verlagswesen:

Конкурс «Молодий новатор»

Харківська обласна рада товариства винахідників і раціоналізаторів (ХОР ТВР), Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка, за підтримки Харківської обласної військової адміністрації, відповідно до рішення науково-практичної конференції «Винахідники і науковці: Разом до Перемоги»  від...

Verlagswesen:

Старт подачі заявок на конкурс МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ

Шановні молоді вчені!

Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України запрошує Вас взяти участь у щорічному всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року»!
Це відмінна можливість продемонструвати свої досягнення та отримати визнання. Будьте частиною наукового розвитку!  

Подача заявок...

Nach oben