10 переваг навчання іноземних студентів у ХНАДУ

Види навчання - професійна підготовка відповідно до обраної спеціальності, та мовна підготовка

Інформація для іноземних студентів

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

І хочемо одразу повідомити, що наш університет засновано у 1930 році, а вже у 1948 році у ньому навчалися перші іноземні студенти. І сьогодні понад 3000 наших іноземних випускників успішно працюють більш ніж у 80 країнах світу на керівних та відповідальних посадах державних та приватних підприємств, на заводах, у компаніях, фірмах. Спеціальності нашого університету і зараз є важливими та затребуваними для розвитку та зміцнення економіки кожної країни!

Можливості працевлаштування випускників університету за його спеціальностями

(підприємства, компанії, установи, напрямок діяльності, галузі економіки)

Зарахування на навчання за обраною спеціальністю

Ми впевнені, що Ви вибрали собі спеціальність, що сподобалася. І тепер хочемо Вам повідомити, що в'їзд іноземних громадян в Україну з метою навчання в університетах здійснюється лише за студентською візою (крім громадян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Узбекистану).


Студентські візи іноземним громадянам оформляються у консульських установах України за кордоном на базі спеціального ЗАПРОШЕННЯ університету.

Зарахування на навчання для мовної підготовки

10 переваг навчання іноземних студентів у ХНАДУ

Якщо Ви обрали наш університет для мовної підготовки, то нам приємно Вам повідомити, що це найкращий підготовчий факультет в Україні

Якщо Ви обрали наш університет для мовної підготовки, то нам приємно Вам повідомити, що це найкращий підготовчий факультет в Україні, який включає:

  • окремий сучасний  навчальний корпус із чудово обладнаними аудиторіями, комп'ютерними класами, бібліотекою, читальним та конференц. залами, студентським кафе.
  • висококваліфікованих,  досвідчених та доброзичливих педагогів.
  • сучасні освітні, інтерактивні технології на базі  комп'ютерних програм.
  • оригінальні авторські підручники, аудіо, відеоматеріали для ефективної самостійної роботи студентів.
  • об'єктивну, справедливу рейтинг – систему для контролю та оцінки поточних та підсумкових знань студентів.
  • захоплюючу та цікаву програму позааудиторних занять: конференції, екскурсії, олімпіади,конкурси, спортивні змагання та ін.

Зарахування іноземних громадян на мовну підготовку здійснюється за наявності у них документів про повну середню освіту, яка була отримана за межами України.

Сьогодні у нашому університеті створено найкращі умови для вашого навчання – актуальні інтерактивні технології, мультимедійні освітні програми, сучасні інструменти комп'ютерного (інженерного) моделювання та ін.А головне – на Вас чекають висококваліфіковані, доброзичливі, справедливі та уважні викладачі! З ними – ваша мета – стати класним сучасним фахівцем – буде обов'язково досягнута!

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Nach oben