ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Partner Countries) Програми Еразмус+. Країнами-членами Програми (Programme Countries) виступають 28 держав-членів ЄС; країни Економічного Союзу: Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн; країни-кандидати: Туреччина, Північна Македонія та Сербія (з 2018 р.). Бюджет програми на 2014-2020 роки склав 14,7 млрд. євро.

В рамках Еразмус+ КА2: Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками у галузі вищої освіти, а також для співпраці між країнами-членами та країнами-партнерами програми Еразмус+ (включаючи Україну) відкриті такі можливості: 


- РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (Capacity Building in higher education, CBHE)https://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi/rozvytok-potentsialu-ex-tempus.html як апліканти і партнери - проекти співпраці між закладами вищої освіти з Європи, України та інших країн-партнерів програми Еразмус+ щодо розбудови потенціалу задля впровадження реформ у сфері вищої освіти на основі розвитку Болонського процесу. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.

Детальніше українською мовою у розділі: Розвиток потенціалу та Виконавцям проектів.

Все про можливості Erasmus+: CBHE на сайті Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель).

 

- АЛЬЯНСИ ЗНАНЬ (як партнери) - розроблення нових, інноваційних та міждисциплінарних підходів до викладання й навчання, розроблення освітніх курсів на основі вже існуючого потенціалу ексепртизи та інновацій інституцій; стимулювання підприємництва і підприємницьких навичок викладацького складу; сприяння обміну знань, залучення підприємств у навчальний процес.

Особливість: участь організацій з України як партнера можлива за умови унікального досвіду, що матиме вагомий вплив на результати проекту. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.

Детальніше українською мовою у розділі: Альянси знань

https://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi/aliansy-znan.htmlВсе про можливості Erasmus+: Альянсів знань на сайті Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель).

 

СТРАТЕГІЧНІ ПАРТНЕРСТВАhttps://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi/stratehichni-partnerstva.html (як партнери) - розробка і впровадження інноваційних практик у сферах освіти, професійної підготовки та молоді на організаційному, місцевому, регіональному, національному або європейському рівні.

Особливість: участь організацій з України як партнера можлива за умови унікального досвіду, що матиме вагомий вплив на результати проекту. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів. Координується та фінансується Національними агентствами Еразмус+ у країнах-членах програми, на сайтах яких публікуються конкурси.

Детальніше українською мовою у розділі: Стратегічні партнерства

Все про можливості Erasmus+: Стратегічні партнерства на сайті програми Еразмус+ на сайтах Національних Еразмус+ агентств країн-членів Програми Еразмус+.

 

ВСІ ДЕТАЛІ ЩОДО МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+: КА2 В КЕРІВНИЦТВІ ДО ПРОГРАМИ ERASMUS+: АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ТА Керівництво до програми переклад українською мовою (1 версія 2020 р.-оновлюється)

Розділ для Виконавців проєктів Еразмус+ KA2: CBHE  

Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttps://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi/vykonavtsiam.html

Начинается скачивание файлаНачинается скачивание файлазавантажити керівництво до програми 

Nach oben