Самбо

У сербському місті Нові-Сад пройшов чемпіонат світу з самбо. В останній змагальний день свою медальну скарбничку збірна України поповнили 6 медалями. Срібло в активі студентки факультету транспортних систем Катерини Москальовою (до 68 кг). За результатами трьох днів чемпіонату світу збірна України завоювала 19 нагород - 2 золоті, 7 срібних і 10 бронзових і посіла в загальнокомандному заліку 3-е місце, після збірних Росії (17-4-4) і Білорусі (3-5-5). Крім того українці зайняли другі місця в командному заліку в жіночому спортивному самбо і чоловічому бойовому розділі, а в рейтингу зі спортивного самбо серед чоловіків - четверте місце. У змаганнях брали участь спортсмени з 19 країн. Бажаємо успіхів у спорті і в навчанні.