Освіта під час війни: розвиток інформаційно-аналітичного забезпечення, цифрова трансформація, євроінтеграція

Кафедра МБЖД брала участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Освіта під час війни: розвиток інформаційно-аналітичного забезпечення, цифрова трансформація, євроінтеграція», яку було організовано Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики» 26 жовтня 2023 року.

Доцент Олена Володимирівна Крайнюк та професор Юрій Васильович Буц представили свою дослідницьку роботу на платформі конференції, присвячену важливій темі "Штучний інтелект як ключовий інструмент у цифровізації освітнього процесу".

Ця конференція стала форумом для обговорення суттєвих викликів, які стоять перед освітою в умовах сучасної реальності. Презентація роботи про штучний інтелект як фактор цифрової трансформації у навчальному процесі відкриває нові перспективи у сфері освіти та дозволяє краще розуміти, як сучасні технології можуть оптимізувати і поліпшувати навчальний процес.

Представлення роботи на такій міжнародній платформі є важливим кроком у напрямку сприяння інноваційному розвитку освіти, враховуючи її змінні вимоги та потреби в ефективних методах навчання у цифрову епоху.


Nachrichten nach Datum

Tag Nachrichten

Nach Kategorie