26 грудня 2024 року в ХНАДУ відбулася Конференція трудового колективу університету. Для участі в Конференції було обрано 115 делегатів. Конференція відбулась у дистанційному форматі із дотриманням умов безпеки делегатів Конференції Кворум під час відеоконференції склав 91%. Головою конференції трудового колективу було обрано першого проректора Анжеліку БАТРАКОВУ, секретарем – вченого секретаря Людмилу ПРИЛУЦЬКУ.
На Конференції трудового колективу був заслуханий звіт ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проф. Віктора БОГОМОЛОВА про виконання Контракту, який укладено між Міністерством освіти і науки України та Богомоловим В.О., та про виконання цільових показників діяльності ХНАДУ за 2024 рік. Під час своєї доповіді ректор охарактеризував найвагоміші здобутки Університету за усіма основними напрямами його діяльності, окреслив стратегічні завдання подальшого розвитку та поділився новими ініціативами. Після жвавого обговорення звіту ректора делегатами під час таємного голосування затверджено звіт про роботу ректора ХНАДУ проф. Віктора БОГОМОЛОВА в 2024 році та визнано задовільною роботу ректора за звітний період.
Делегати Конференції обговорили пропозиції щодо кандидатур виборних представників до складу Вченої ради Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Згідно з пропозиціями структурних підрозділів до оновленого складу Вченої ради було обрано шляхом таємного голосування 8 виборних представників.
З пропозицією щодо сприяння у вирішенні питання стосовно подання клопотання до Харківської міської територіальної громади та Міністерства освіти і науки України щодо передачі у комунальну власність територіальної громади м. Харкова житлового будинку (гуртожитку № 7) виступив головний інженер Олександр СЕМЕРНЕВ. Ця ініціатива в цілому отримала підтримку з боку делегатів.
Дякуємо делегатам за організований та конструктивний перебіг Конференції та сподіваємося, що у прийдешньому 2025 році на наш Університет так само чекає чимало успіхів і досягнень!