Verlagswesen:

Внесення змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти

16 грудня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1392 «Про внесення змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти». 

Зміни обумовлені розвитком ринку праці, новими загрозами та завданнями, які постали перед Україною у 2022...

Verlagswesen:

Онлайн-захід «Про імплементацію Порядку присудження доктора філософії»

  22 лютого о 16:00  

Verlagswesen:

АКРЕДИТАЦІЙНА ЕКСПЕРТИЗА

З 11 до 13 січня 2022 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті буде проходити акредитаційна експертиза освітньої програми «Менеджмент» за спеціальністю 073 «Менеджмент» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти з використанням технічних...

Verlagswesen:

АКРЕДИТАЦІЙНА ЕКСПЕРТИЗА

З 01 до 03 березня 2021 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті буде проходити акредитаційна експертиза  освітньої програми «Програмне забезпечення систем» за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти з...

Verlagswesen:

Запрошуємо до участі у вебінарі здобувачів третього рівня вищої освіти та наукових керівників

Запрошуємо здобувачів третього рівня вищої освіти та наукових керівників прийняти участь у вебінарі «Доктори філософії як освітньо-науковий рівень: сучасний стан, виклики, перспективи», який відбудеться 4 березня 2021 року о 15:30 у прямому ефірі на офіційній фейсбук-сторінці Національного агентства...

Verlagswesen:

Онлайн-анкетування викладачів ХНАДУ

Вимушений різкий перехід на дистанційну форму навчання поставив багато питань, як перед здобувачами, так і перед викладачами. Основними питаннями, які необхідно було вирішити викладачам  негайно, були комунікація, проведення онлайн-занять та надання необхідної інформації здобувачам.

Саме тому для...

Verlagswesen:

Онлайн-анкетування здобувачів вищої освіти ХНАДУ

Ситуація з пандемією призвела до різкої зміни притаманного більшості ритму життя. Відтак і перехід на дистанційну форму навчання на час карантину, на самому початку, призвів до деяких труднощів, зокрема і у технічному аспекті комунікації у системі «викладач-здобувач-викладач».

Саме тому з метою...

Verlagswesen:

ОПИТУВАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування, педагогів, учнів, батьків та студентів закладів освіти щодо рівня задоволеності організацією та якістю дистанційного навчання у 2020/2021 навчальному році.

Період анкетування: з 05 до 11 листопада 2020 року.

Анкету розроблено,...

Verlagswesen:

Національне агентство кваліфікацій розшукує потенційних кандидатів в експерти з акредитації кваліфікаційних центрів

З метою сприяння запровадженню акредитації кваліфікаційних центрів Національне агентство кваліфікацій пропонує долучитись до формування корпусу експертів з акредитації .

Долучитись можна за посиланням nqa.gov.ua/mess/zaavka-kandidata-na-eksperta-nacionalnogo-agentstva-kvalifikacij-z-akredi...

Verlagswesen:

Вебінар: «‎Підсумки першого року роботи, кращі практики та часті помилки»

Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти запрошує взяти участь у вебінарі: «‎Підсумки першого року роботи, кращі практики та часті помилки» від членів 29 Галузевої експертної ради «Міжнародні відносини».

Питання, які будуть обговорюватись на вебінарі:

– аналіз акредитації освітніх...

Verlagswesen:

Успішна акредитація ОПП!!!!

Вітаємо кафедру технології машинобудування і ремонту машин з успішним завершенням процесу акредитації освітніх програм зі спеціальності 015 Професійна освіта. Бажаємо подальших успіхів, не зупинятись на досягнутому і приділяти максимум зусиль для подальшого підвищення якості навчання.   

Nach oben