Онлайн курс "Академічна доброчесність в університеті"

Академічна доброчесність – це основа якості освіти. Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність. Для того, щоб кожен студент, викладач, науковець, адміністратор та керівник закладу вищої освіти міг ознайомитися і застосовувати в своїй діяльності принципи академічної доброчесності, був розроблений цей онлайн-курс.

В ньому ви дізнаєтеся про те:

  • Що таке академічна доброчесність?
  • Що таке плагіат?
  • Як уникнути плагіату (академічне письмо)?
  • Якими є передумови створення доброчесного середовища в університеті (університетська автономія)?
  • Як створити доброчесне середовище в університеті?

Детальніше

Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар)

Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян організовують міжнародне підвищення кваліфікації «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ПРИ ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (PhD) В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».

Онлайн реєстрація: 17  січня по 21 лютого 2022 року  включно.

Термін міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) –  14 по  21 лютого 2022 року  м. Люблін (Республіка Польща).

У Вебінарі можуть брати участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, освітяни вчителі коледжів, ліцеїв, гімназій, а також запрошуються вчителі ЗОШ, аспіранти та магістри.

Детальніше

Шукаємо спікерів! Дистанційка: Історії успіху переходу на онлайн/змішану освіту

До уваги викладачів та викладачок закладів вищої освіти! “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ” спікерів для участі в серії наших вебінарів “Дистанційка: Історії успіху переходу на онлайн/ змішану освіту”. Якщо вашому ЗВО вдалося успішно перейти на дистанційне чи змішане навчання в умовах пандемії, і ви хочете поділитися цим кейсом із колегами з інших університетів – реєструйтеся для участі у нашій серії вебінарів.

Детальніше

Наукове онлайн-стажування “Академічна доброчесність”

Польсько-українська фундація “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) запрошує до участі в програмі наукового онлайн-стажування для освітян “Академічна доброчесність”. Програма реалізується на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW.

Метою стажування є ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату та популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Польщею.

Наукове стажування «Академічна доброчесність» проводиться через онлайн-патформу zoom.us. Програма передбачає – 180 год (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

Детальніше

Запис вебінару “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”

30 листопада 2021 в рамках проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ” відбувся вебінар “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”.

Лекторка Діна Вьорткіна розповідає про практики, які можна використовувати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників чи потенційних працівників, а також про онлайн-ресурси, які можна використовувати для детального аналізу хижацьких видань та підвищення рівня обізнаності серед науковців, адміністраторів та студентів.

Детальніше

Вебінар: Академічна доброчесність: студентські ініціативи

Надворі осеніє (що наближає початок нового навчального року), і ми знову транслюємо “Вебінари SAIUP на дивані”. Цього разу пропонуємо доєднатися до обговорення теми “Академічна доброчесність: студентські ініціативи”. Під час вебінару ви дізнаєтеся як провести цікаву та ефективну кампанію з доброчесності в університеті.

Детальніше

Вебінар “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт”

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” запрошують на вебінар “Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт”.

Детальніше