Академічна доброчесність

Verlagswesen:

Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”

Програма реалізується на базі Вищої Духовної Семінарії (SAC) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошує до участі в програмі онлайн стажування для освітян, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація...

Verlagswesen:

Запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо академічної доброчесності та відкритої науки

Запрошуємо взяти участь в Внешняя ссылка открывается в новом окнеопитуванні щодо академічної доброчесності та відкритої науки.

Verlagswesen:

15 кроків для розвитку доброчесної освіти. Рекомендації Комітету Ради Європи.

Повномасштабна війна значно вплинула на наше бачення, розуміння та усвідомлення цінностей і змінила та продовжує змінювати українців.

Але ми маємо ще одну війну - з корупцією та недоброчесністю, яку українці вважають дуже актуальною загрозою нашому майбутньому. За даними Центру аналізу...

Verlagswesen:

Чеклісти для наукових керівників, студентів магістратури й аспірантів. Як допомогти студентам й аспірантам досліджувати доброчесно?

За результатами численних консультацій, презентацій на конференціях і декількох раундів доопрацювань міжнародна команда проєкту Bridge оприлюднила чеклісти для наукових керівників, студентів магістратури й аспірантів.

Verlagswesen:

Участь викладачів кафедри менеджменту у Форумі академічної доброчесності

  Компанія UNICHECK провела «Форум академічної доброчесності» 04 жовтня 2022 року на платформі Zoom. Захід відвідали викладачі кафедри менеджменту: проф. Криворучко О.М., проф. Федотова І.В., доц. Ачкасова Л.М.,  доц. Бочарова Н.А., доц. Водолажська Т.О., доц. Кудрявцева О.В. та ас. Величко Я.І.   

Verlagswesen:

Аспіранти спеціальності 051 «Економіка» пройшли міжнародне підвищення кваліфікації з питань академічної доброчесності

Аспіранти спеціальності 051 «Економіка» Шкуренко Олександр і Кирчатий Юрій у період з 10 по 26 вересня 2022 року пройшли міжнародне підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні»....

Контакти

Керівник Групи сприяння академічній доброчесності:

Дмитрієва Оксана Іллівна,
завідувач кафедри економіки і підприємництва,
д.е.н., доцент

Корисні посилання