Контакти:

(057) 700-38-63 – Богомолов Віктор Олександрович, д.т.н., проф., заступник ректора з наукової роботи, голова галузевої конкурсної комісії;

 

(057) 707-36-72 – Прилуцька Людмила Анатоліївна, доц., вчений секретар університету.

 

(057) 738-77-88, 097-485-69-70 – Богатов Олег Ігорович, к.т.н., доцент кафедри метрології та безпеки життєдіяльності

 

Е-mail: sci_khadi(at)ukr(dot)net;

           bogatovolegigor(at)ukr(dot)net

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Прийом студентських наукових робіт для участі у ІІ турі Конкурсу триває  до 15 лютого 2018 року (за поштовим штемпелем).

Рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс (без даних про рецензентів)

Рейтинговий список наукових робіт

Списки студентів, запрошених для участі у підсумковій науково-практичній конференції

Наукові роботи студентів, запрошених для участі у підсумковій науково-практичній конференції

Наукові роботи переможців Конкурсу

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт з галузей знань і спеціальностей!

Повідомляємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України  від 10 жовтня 2017 року № 1364 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у  2017/2018 навчальному році” Харківський національний автомобільно-дорожній університет призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Цивільна безпека (Охорона праці)".

Згідно наказу ректора ХНАДУ №127 від 31 жовтня 2017 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Конкурс зі спеціальності "Цивільна безпека (Охорона праці)" проводиться на базі кафедри метрології та безпеки життєдіяльності Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Для участі у ІІ турі конкурсу необхідно до 15 лютого 2018 р. (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу Вашого ВНЗ (у друкованому вигляді та на електронних носіях), у кількості не більше трьох робіт за напрямком на адресу університету: вул. Ярослава Мудрого, 25 , Харків, 61002, вченому секретарю, спеціальність "Цивільна безпека (Охорона праці)".

Нагадуємо, що наукові роботи студентів повинні бути оформлені відповідно до вимог Розділу ІІІ «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605.

Організація ІІ туру конкурсу планується у два етапи: перший етап - рецензування робіт; другий етап - проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Проведення другого етапу ІІ туру конкурсу відбудеться у квітні 2018 р. Запрошення претендентам у переможці будуть надіслані  за два тижня до дати проведення підсумкової конференції.

Оплата відряджень учасників Конкурсу здійснюється за рахунок закладів вищої освіти, в яких вони навчаються або працюють.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!