Консультація психолога

Адаптаційний період у ЗВО для кожного здобувача вищої освіти

Психологічний супровід здобувачів вищої освіти у ЗВО

Психологічний супровід здобувачів вищої освіти у ЗВО – це система заходів направлених на діагностику та профілактику ймовірних соціальних та психологічних ситуацій , надання психологічної допомоги та підтримки. Така допомога підвищує якість освіти.

Адаптаційний період у ЗВО для кожного здобувача проходить на протязі декількох років. З цією метою нами розробляються спеціальні програми , які направлені на надання різнопланової допомоги.

Здобувачі першокурсники, на початку навчання знаходяться у стресовому стані та у високому емоційному навантаженні.

В наслідок чого виникають скарги на пониження настрою, порушення сну та апетиту, дратливість, невпевненість у собі, тривожність, що викликає невротичні та депресивні стани, які безумовно заважають навчальному процесу.

Консультація психолога – що це ?

Психолог на консультації, використовує свої професійні знання, вміння та навички, навчає людину самостійно вирішувати проблеми, які стоять перед ним, бачити нові способи та шляхи вирішення. А також подолати деякі існуючі в його житті труднощі, які людина може не помічати через нераціональних переконань та стереотипів свого сприйняття світу.

Задача психолога – допомогти Вам пізнати себе.

Під час прийому Вам гарантується конфіденційність та безпека.

Які види психологічної допомоги існують

Під час першої консультації, фахівець – психолог, встановивши які саме проблеми Вас турбують, зможе рекомендувати той вид психологічної допомоги , який буде мати найвищий ефект саме у Вашому випадку.

Психологічна допомога може бути індивідуальною, родинною або груповою, в залежності від того з ким ведеться робота.

По тривалості консультації можливо розглядати короткострокову допомогу або серію консультацій (зазвичай декілька зустрічей), яка ставить перед собою завдання вирішення певної проблеми. В разі нетепічних та складних випадках для максимального ефекту потрібна більша тривалість, частота та кількість зустрічей. Це вже - психотерапія .

Також є декілька різних методик, у рамках яких може здійснюватися психологічна допомога когнетивно – поведінкова психотерапія, психоаналіз, телесно-орієнтована терапія, психодрама, гельштат-терапія та інше.

Контакти

Прийом здійснюється у медичному центрі

за адресою: провулок Студентський 4, гуртожиток № 2, щосереди, з 17.00 до 19.00.

Телефон: 066-749-75-25

Е-пошта: aul172016@gmail.com

Лобунець Ганна Юріївна, психолог вищої категорії, кандидат психологічних наук.

Освіта та трудова діяльність вища, закінчила: Харківський державний педагогічний університет ім. Сковороди в 2001р., викладач біології; МАУП-Харківський інститут в 2004р., психолог; 2013 р. кандидат психологічних наук, медична психологія, «Порушення адаптації у студентів-інвалідів, які навчаються у вищих навчальних закладах».

З 2001 року працюю керівником Центру психічного здоров'я студентської молоді КНП « Міська студентська лікарня» ХМР. З 2016 р. за сумісництвом працюю на посаді практичного психолога психологічної служби ХНАДУ.