Научное общество студентов, аспирантов, докторантов и молодых ученых

Новини та оголошення

Опубликовано:

Вітаємо студентів Університету з нагородженням Подякою Харківського міського голови!

18 листопада 2022 року відбулося урочисте відзначення найкращих здобувачів вищої освіти міста Харкова, присвяченого Дню студента.

Опубликовано:

Відкритий Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що у листопаді 2022 року – січні 2023 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбудеться Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup- 2022» (далі – Турнір).

Метою проведення...

Опубликовано:

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого...

Опубликовано:

Оголошено конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експерим

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2022 року №996 оголошено щорічний конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Тематикою Конкурсу проєктів фундаментальних наукових...

Опубликовано:

Вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

На підставі постанови приезидії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 року № 6 «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених»

стипендію Кабінету Міністрів України для...

Опубликовано:

Всеукраїнський антикорупційний муткорт 2.0

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському антикорупційному муткорті 2.0, який відбудеться 01-03 грудня 2022 року в м. Києві.  

Опубликовано:

Конкурс постерів серед студентства закладів вищої освіти регіону

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації (далі – Департамент) інформує, що у рамках заходів Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня 2022 р. Коалцією «Харківщина - 1325» за підтримки Департаменту планується проведення...

Опубликовано:

ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міністерство освіти і науки України запрошує прийняти участь у ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.  

Опубликовано:

ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Департамент науки і освіти запрошує прийняти участь у ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  

Опубликовано:

Відкритий конкурс студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «МОЛОДЬ І ПОЛІГРАФІЯ»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує прийняти участь у  Відкритому конкурсі студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «МОЛОДЬ І ПОЛІГРАФІЯ» (далі – Конкурс) у листопаді – грудні 2022 року, який проводиться на базі Української академії...

Контактная информация

Украина, г. Харьков, ул. Ярослава Мудрого, 25, каб. 208.

Председатель НОСАД и МУ:

Байдала Владислава Юрьевна

тел. 057-707-36-72

E-mail: nt_khadi@remove-this.ukr.remove-this.net

 

 

Шановні здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти,
приймаємо Ваші
пропозиції та зауваження стосовно якості освіти та наукової діяльності у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті
за посиланням.