Доступ до публічної інформації

Керуючись Законом України Внешняя ссылка открывается в новом окнеПро Доступ до публічної інформації, Указом Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», листом № 1/939 від 19.01.2012 р. «Щодо необхідності висвітлення на веб-сайтах ВНЗ публічної інформації»  Харківський національний автомобільно-дорожній університет надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Запитувачі інформації мають право:

  • Звернутися до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету із запитом на інформацію, вимоги щодо оформлення якого визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
  • Звернутися до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація їх особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.
  • Подати запит на інформацію в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача, а також звернутися до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету із запитом на інформацію під час особистого прийому посадовими особами університету.