Готовимся к поступлению

Опубликовано:

Спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА, ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА Спеціальність 141 на Автомобільному факультеті

Електроенергетика – основа науково-технічного прогресу сучасності, адже неможливо представити життя без технічного обладнання, яке потребує електричної енергії. Електроенергетика...

Опубликовано:

Спеціальність Галузеве машинобудування

Спеціальність 133 на Автомобільному факультеті

Автомобіль - майже незамінний винахід в сучасному світі, який полегшує життя, робить пересування набагато зручнішим. Для створення таких машин необхідні спеціалісти в галузі машинобудування.

✔Спеціальність “Галузеве...

Опубликовано:

Спеціальність Автомобільний транспорт

Спеціальність 274 на АВТОМОБІЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Неможливо уявити побут без автомобілів. Їх кількість швидко зростає, тому підвищується попит на компетентних фахівців у цій сфері.

Усе, що пов'язано з обслуговуванням, ремонтом та експлуатацією автомобілів, охоплює...

Опубликовано:

Професія за покликанням

Усі ми маємо свободу вибору, який постійно, завжди і щохвилини впливає на якість нашого життя. Але цей вибір різний за своєю значимістю і неоднаковий за своїм результатом для кожного з нас.

Опубликовано:

Європейський вектор

Автомобільний факультет нашого університету, який було засновано у 1930 р. разом з тодішнім ХАДІ, має свою неповторну історію з усталеними традиціями. Нині факультет активно співпрацює як з вітчизняними, так і зарубіжними партнерами, успішно орієнтуючи свою освітньо-наукову ...

Опубликовано:

День відкритих дверей

Пов’язаний зі світовою пандемією COVID-19 карантин завдав багато проблем у взаємодії закладів вищої освіти та закладів загальної середньої освіти, що спонукало колектив ХНАДУ запровадити новий адаптивний формат Дня відкритих дверей. Враховуючи рекомендації ВООЗ та Міністерства...

Опубликовано:

День открытых дверей в формате БЕСПЛАТНОГО ПРОБНОГО ВНО

Уважаемые ученики и родители!!! Факультет транспортных систем и автомобильный факультет Харьковского национального автомобильно-дорожного университета (ХНАДУ) приглашает на День открытых дверей в формате БЕСПЛАТНОГО ПРОБНОГО ВНО.

мероприятие состоится 30 ЯНВАРЯ 2021 г. ...

Опубликовано:

Онлайн-День відкритих дверей ФАКУЛЬТЕТУ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ХНАДУ

  16.10.2020 р. запрошуємо учнів 10-х та 11-х класів, випускників технікумів, коледжів та їх батьків завітати на Онлайн-День відкритих дверей Факультету Транспортних Систем ХНАДУ і отримати доступ до важливої для вступників інформації, особливо в умовах карантину.

Для...

Опубликовано:

Корисна взаємодія та обмін досвідом викладачів кафедри транспортних технологій з вчителями шкіл, які навчають майбутніх абітурієнтів

Панацеєя від пандемії - дотримуватися рекомендацій  МОЗ України та ПРАЦЮВАТИ ВДОМА! Працювати старанно, сумлінно, плідно і цікаво! Про це свідчить практичний досвід організації дистанційного навчання у школі, з якою співпрацює кафедра транспортних технологій.

Вверх