Автодорожник

Газета "Автодорожник" видається з 1931 року. Засновник - колектив Харківського навчально-науково-виробничого комплексу

Газета «Автодорожник» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету була створена у 1931 році, майже одночасно із заснуванням ЗВО.

З січня 1991 р. «Автодорожник» є друкованим органом Харківського навчально-науково-виробничого комплексу з автомобільно-дорожньої освіти.

У грудні 1993 р. газета зареєстрована у Державному комітеті України у справах видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження і з того часу друкується у власному видавництві.

У березні 2000 р. газета вперше була надрукована повнокольоровою.

Виходячи один раз на місяць газета журнального типу «Автодорожник» на 16 – 24 сторінках об’єктивно і послідовно висвітлює найцікавіші та найзначущіші події навчального закладу, належним чином формує суспільну думку, підвищуючи рівень освіченості університетської громади.

За численні досягнення в царині журналістики «Автодорожник» серед безлічі друкованих видань, що виходять в десятках харківських вишів, неодноразово здобував перемогу в обласному творчому конкурсі «Часопис», міському конкурсі-форумі університетських газет «Літопис» та багатьох інших.

Газета нагороджена дипломом II ступеня та срібною медаллю у номінації «Газета журнального типу» Всеукраїнського конкурсу «Вища школа».

За підсумками щорічного міського конкурсу-форуму «Літопис» упродовж 2010 – 2017 рр. газета неодноразово була визнана «Кращою університетською газетою», виборюючи перші місця у номінаціях: «Інновації у навчальному процесі», «Ми йдемо до професії», «Кращий дизайн періодичного видання», «Патріотичне виховання», «Творче надбання молоді» «За висвітлення студентського дозвілля», а також «За пропаганду здорового способу життя і спорту».

Крім того, у щорічному творчому конкурсі журналістів «Часопис» наш «Автодорожник» вкотре підтвердив найвищий професійний статус як «Краща галузева газета».

Головний редактор газети, член Національної спілки журналістів України Ольга Васильківська.