Зустріч-перемовини про співпрацю з директором Компанії інтелектуальних технологій Паздрієм Віталієм Ярославовичем

29 квітня 2021 року завідувачкою кафедри економіки і підприємництва Дмитрієвою Оксаною Іллівною була проведена зустріч-перемовини про співпрацю з Паздрієм Віталієм Ярославовичем − директором Компанії інтелектуальних технологій, яка спеціалізується на інноваційній освіті та бізнес-продуктах для освітян.

У ході перемовин було прийнято рішення про розвиток співпраці у освітній діяльності, виробничій практиці здобувачів вищої освіти, профорієнтаційній роботі та сприянні підвищенню професійної кваліфікації викладачів.

До речі, у квітні цього року студенти кафедри економіки і підприємництва вже взяли участь у VIII Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми − 2021», що проводився Компанією інтелектуальних технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час зустрічі генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій Паздрій Віталій Ярославович висловив подяку ректору Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, проф. Богомолову В.О., декану факультету управління та бізнесу, проф. Шевченко І.Ю. та завідувачці кафедри економіки і підприємництва, проф. Дмитрієвій О.І. за всебічну підтримку VIII Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми − 2021», прекрасну підготовку його фіналістів, підтримку ініціативи викладачів, студентської молоді і розвиток підприємницької освіти в Україні.

За результатами плідної зустрічі у студентів кафедри економіки і підприємництва з’явилися нові можливості отримувати сучасні знання з використанням новітніх технологій, а ХНАДУ отримав надійного партнера.

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією