СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

11 березня 2020 року була проведена зустріч директора відділення АТ КБ «ПриватБанк» Нелепи Оксани Миколаївни зі студентами спеціальностей 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

У ході зустрічі Оксана Миколаївна ознайомила здобувачів вищої освіти з практичними аспектами функціонування банківської установи, особливостями внутрішньої організації робочого процесу в банку, вимогами до заміщення вакантних місць у сфері банківництва, системою оплати праці та підвищення кваліфікації працівників банківських установ. Особливу увагу спікер приділила презентації власного бачення ключових компетентностей, необхідних фахівцям для побудови успішної кар’єри в сфері банківської справи.

Кафедра «Економіки і підприємництва» висловлює щиру вдячність Нелепі Оксані Миколаївні за її активну позицію щодо забезпечення якості підготовки фахівців і надані нею рекомендації щодо подальшого вдосконалення освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальностями 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією