Науково-методична Інтернет-конференція «Взаємозв’язок освіти, науки та виробництва – основа ефективного навчального процесу»

17 квітня 2020 року кафедрою економіки і підприємництва було проведено Всеукраїнську науково-методичну Інтернет-конференцію «Взаємозв’язок освіти, науки та виробництва – основа ефективного навчального процесу».

Конференція передбачала дистанційну форму участі та проведення через віртуальну навчальну платформу Moodle. На Навчальному сайті ХНАДУ було створено персональну web-сторінку конференції, режим доступу до якої dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php.

Основні питання, що обговорювалися на конференції: сучасні трансформаційні освітні процеси та їх результативність; напрями освітньої взаємодії в координатах «держава – ЗВО – бізнес-структури»; виробниче навчання у системі професійної підготовки; методологічні аспекти педагогіки вищої школи; стан, перспективи та значення наукової діяльності в закладах освіти; дуальна освіта: проблеми, перспективи, досвід; організація системи взаємодії «вища освіта – ринок праці».

Для участі у конференції учасниками було подано 113 тез науково-методичних доповідей. Окрім учасників з різних міст країни-організатора конференції, тези доповідей також було надіслано учасниками з Китайської Народної Республіки.

За результатами отриманих від учасників конференції тез доповідей було сформовано збірник матеріалів Всеукраїнської науково-методичної Інтернет-конференції «Взаємозв’язок освіти, науки та виробництва – основа ефективного навчального процесу», електронну версію збірника було розміщено на web-сторінці конференції за посиланням https://cutt.ly/Rt8C3Kb.

Кафедра економіки і підприємництва щиро дякує всім учасникам конференції за співпрацю, бажає міцного здоров’я та подальших професійних успіхів! 

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією