1

Шановні абітурієнти!

Не важливо, де ви знаходитесь, у іншому місті чи країні, Ви все одно дуже важливі для своєї країни, бо є її надією та могутнім потенціалом!

Незважаючи на сучасні реалії та піклуючись про створення безпечних умов навчання ми разом з Вами готові реалізувати Ваші самі амбітні плани. Той факт, що зараз Ви вимушено опинилися за межами нашої країни, не стане перепоною до втілення мрій Вашого майбутнього, яке безперечно пов’язане з найкращою країною у світі – Україною! Сучасний рівень підготовки навчального процесу забезпечує широкі можливості нашого університету надати Вам знання саме з тих спеціальностей, які затребувані, як в нашій країні, так і у всіх країнах світу! Застосовуючи інтерактивні освітні платформи дистанційне навчання забезпечує тісний коннект викладач-студент, та можливості здобувати освіту з будь-якого безпечного місця.  

У нашому Університеті Ви маєте можливість:

4

Навчатися за ДИСТАНЦІЙНОЮ формою здобуття освіти під керівництвом кращих викладачів Університету, залишаючись у країні Вашого тимчасового перебування

5

Скористатися підвищеним регіональним коефіцієнтом до загального конкурсного балу, що підвищує Ваші шанси на навчання за державним замовленням (за кошти державного бюджету)

6

Скористатися можливістю вступу за особливим порядком для вступників з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій

Що для цього потрібно зробити?

  1. Здати Національний мультипредметний тест (НМТ) у тимчасовому екзаменаційному центрі країни Європи (перелік країн за Внешняя ссылка открывается в новом окнепосиланням)
  2. Надіслати електронну заяву щодо вступу до ХНАДУ.
  3. Дочекатися рекомендації щодо зарахування на бюджет.
  4. Надіслати в електронному вигляді копії Ваших документів, завірені Вашим особистим електронним підписом.
  5. Обрати Вашу індивідуальну освітню траєкторію.
  6. Навчатися та набувати нових і затребуваних знань ДИСТАНЦІЙНО.

Навіть, якщо Ви вирішили вступати у зарубіжний Університет, Ви маєте унікальні можливості:

8

Навчатися одночасно у двох Університетах: за кордоном та в Україні!

9

Навчатися за бюджетні кошти у двох Університетах: за кордоном та у ХНАДУ!

10

УВАГА! Для вступників, що прописані на тимчасово окупованій території України, вступ цього року відбуватиметься за спрощеною процедурою.

Залишились питання?

Не втрачайте свій шанс, будуйте власне майбутнє, будуйте нашу країну!

Nach oben

Контакти приймальної комісії