Ви тут: Публічна інформація
Русский
English
Deutsch
Français
вівторок, 25-09-2018

Для подання інформаційного запиту:

 

Адреса: 61002, Україна, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25

Тел. (380-57) 700-38-66,

Факс: (380-57) 700-38-65

E-mail: admin(at)khadi.kharkov(dot)ua

До уваги кафедр!

Для формування плану проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки (науково-методичних) на 2019 рік  просимо до 10 жовтня 2018 р. внести свої пропозиції щодо назви конференції, зазначити рівень конференції, термін і місце проведення. Пропозиції та обґрунтування щодо проведення конференції необхідно надати  до навчального відділу (кім. 316) за підписом завідувача кафедри, а також в електронному виді  olton@khadi.kharkov.ua  або  vinniton2004@ukr.net.

До плану необхідно подати лише Міжнародні та Всеукраїнські конференції, що організуються та проводяться спільно з Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти, спрямовані на вирішення освітянських  і наукових проблем загальнодержавного та міжнародних рівнів.

Річний звіт про виконання критеріїв та підтвердження статусу національного

Відповідно до п. 15 «Порядку надання закладу вищої освіти статусу національного, підтвердження чи позбавлення цього статусу» Харківський національний автомобільно-дорожній університет надає «Річний звіт про виконання критеріїв та підтвердження статусу національного»

Шановні колеги! Зверніть увагу!

 
- Стандарт СТВНЗ 9.1-01:2017 "Норми часу для планування і обліку навчальної, методичної, наукової і організаційно-виховної роботи НПП ";
 
- Стандарт  СТВНЗ 43.1-02:2017 "Екзаменаційна комісія. Порядок створення та організація роботи"
 
- "Додатки для Екзаменаційних комісій"  
 
розміщені  у розділі "НАВЧАЛЬНИЙ ВІДДІЛ".

Публічна інформація

Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

Рекомендації  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо подання інформаційного запиту