Ви тут: Наука / Науково-дослідна частина / Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених
Русский
English
Deutsch
Français
неділя, 19-08-2018

Про оголошення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених у 2017 році


МОН оголосило конкурс проектів  наукових робіт молодих вчених, який фінансуватиметься за кошти загального фонду держбюджету. На нього уже цього року передбачено 10млн гривень.

До складу виконавців проекту повинні входити студенти, аспіранти, наукові та науково-педагогічні працівники та інші дослідники ХНАДУ, яким на момент подання проекту (серпень 2017 р.) не виповнилося 35 років.

У разі потреби до виконання роботи (розробки) залучається науковий консультант, яким може бути як вітчизняний, так і іноземний вчений, відповідно до тематики проекту.

У міждисциплінарних наукових проектах з метою якісного забезпечення керівництва науковим напрямом дозволяється залучати співкерівником проекту докторанта або доктора наук віком до 40 років.

Керівником проекту повинен бути науково-педагогічний (науковий) працівник (докторант), який працює (навчається) у ХНАДУ та на момент подання проекту на Конкурс (вересень 2017 р.) відповідає таким вимогам:

  • кандидат наук, віком до 35 років;
  • докторант або доктор наук, віком до 40 років.

Керівникам проектів необхідно підготувати матеріали для проведення конкурсного відбору та подати секретарю Науково-технічної ради Звягінцевій Галині Олексіївні для подальшої передачі на розгляд ради до 25 серпня 2017 року на електрону адресу nis@khadi.kharkov.ua та до ауд. 272 (дорожньо-будівельного корпусу). Проект, що подається на Конкурс, супроводжується листами підтримки від представників провідної наукової спільноти, потенційних інвесторів або реального сектору економіки.

Усі документи щодо конкурсу доступні за посиланням:

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

25 листопада 2015 року відбулися Установчі збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ХНАДУ. 

Наукове товариство є частиною системи громадського самоврядування університету. До нього входитимуть студенти, аспіранти, докторанти і молоді вчені віком до 35 років (для докторантів – до 40 років). Його метою є підтримка наукоємних ідей, інновацій, популяризації різних галузей науки, шляхом розкриття потенційних ресурсів обдарованої молоді.

Розпочалися збори з привітання заступника ректора з наукової роботи проф. Богомолова В.О., який запропонував підтримку від ректорату студентам, аспірантам та молодим ученим в науковій діяльності. Віктор Олександрович висловив  побажання щодо ефективності товариства: воно повинно існувати не формально на папері, а функціонувати як здоровий організм, як середовище, сприятливе для гуртування молодих учених та повної реалізації їх наукового потенціалу.

Заступник ректора з міжнародної роботи проф. Тохтар Г.І. визначив організацію наукової роботи зі молоддю, як важливий чинник ефективної професійної підготовки фахівців з вищою освітою та побажав активізувати роботу в напрямку отримання грантів на наукові розробки.

Головувала зборами вчений секретар доц. Прилуцька Л.А. Вибори голови товариства та його помічників пройшли досить швидко та якісно. Головною НТСАД і МВ було одностайно обрано доцента кафедри ТЕСА Мастепана Сергій Миколайович у своїй передвиборчій промові оголосив курс на симбіоз наукової праці з нагальними потребами виробництва. Це означає направлення наукової діяльності на вирішення існуючих проблем виробництва з подальшим втіленням цих ідей. І як показало голосування, громадськості сподобався оголошений напрям діяльності товариства.

У помічники голови товариства потрапило п’ять чоловік, серед яких є як викладачі, так і студенти. Всі ці люди готові плідно працювати задля підняття науки ХНАДУ на новий кількісний та якісний рівень.

Бажаємо молодим науковцям творчого натхнення, сил і наснаги для звершення нових відкриттів та досягнення дослідницьких цілей. Всі ж бажаючі приєднатися до новоствореного колективу запрошуються прийняти участь в діяльності товариства, для цього потрібно написати листа на адресу  mastepansn@gmail.com 

 


ДЕРЖАВНІ ТА ЗАГАЛЬНОАКАДЕМІЧНІ ФОРМИ ПІДТРИМКИ МОЛОДИХ УЧЕНИХ УКРАЇНИ

№ п/п

Назва премії, стипендії, гранту

Орієнтовний розмір

Терміни проведення

Примітки

 (контактна інформація)

1

Щорічні премії Президента України для молодих учених

20 тис. грн.

Грудень-січень

www.kdpu-nt.gov.ua

2

Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок

20 тис. грн.

Січень-лютий 

(044) 481-32-90

3

Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених (ДФФД)

60-90 тис. грн.

Січень-лютий

www.dffd.gov.ua

(044) 246-39-27

4

Стипендія Харківської ОДА

400 грн. на місяць

Березень-квітень

(057) 705-03-04

5Стипендії DAAD           -          -

www.daad.org.ua

info(at)daad.org(dot)ua

DAAD-Informationszentrum Kiev

Пр-т Перемоги, 37 (КПІ), корп. 6

03056, Київ

(044) 406-82-69

(044) 406-85-41

6Стипендії Фонду Конрада Аденауера--

www.kas.de

01021, м. Київ

вул. Шовковична, 10, оф. 4

(044) 492-74-43

(044) 253-75-04