Ви тут: Міжнародне співробітництво
Русский
English
Deutsch
Français
вівторок, 19-03-2019

КОНЦЕПЦІЯ ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ НПД ХНАДУ

koncepcija_internacionalizaciji_KHnadu.pdf

selection of participants for Erasmus +TU Dresden

 

Call for Applications

Erasmus+ Scholarships for a study abroad at

TU Dresden

Duration:

3 months, during the Spring Term 2019

What is funded?

Erasmus+ awards a monthly stipend of € 800 - 850 for a study abroad semester at TU Dresden, Deutschland

 Furthermore, scholarship-holders will receive a one-time subsidy towards their travel expenses. The scholarship does not include health insurance and insurance for accident and personal liability.

Application Requirements

= Enrolment at TU Dresden

=as regular degree seeking students

= Completion of the 2 nd, 3 rd 4 rd Academic year, Transportation systems and logistics department

of study at the home university.

= Good or very good academic standing                            

 

= Sufficient language skills for the study abroad (language of instruction at the partner university)    

 

Documents needed for scholarship application

 

≡ Filled-in ERASMUS+ application form

= Learning Agreement, signed by student and home university

= Transcript of Records (Certification of grades obtained at home university)

= Proof of Enrolment at home university

≡ Hand-signed CV (e.g. Europass specimen form at: europass.cedefop.europa.eu)

≡ Hand-signed Letter of Motivation with precise description of the academic/professional and personal reasons for the study abroad

= Proof of Language Skills

Optional: Recommendation Letter from a professor / teacher

≡ Copy of the passport

All documents send in PDF

 

Selection

A joint selection committee consisting of professors/teachers from TU Dresden and KHARKOV NATIONAL AUTOMOBILE & HIGHWAY UNIVERSITY will nominate the candidates for a scholarship. According to the Erasmus+ Programme guidelines, the most important selection criterion is the academic performance and quality of a candidate. If several candidates present with similar level of academic achievements, the decision will consider the socio-economic background and personal presentation of the candidates’ professional and personal motivation for the study abroad. 

Application Deadline

31.12.2018

Contact

Person in charge:. Prof. Georgiy Tokhtar

Address for Applications:  tgi@khadi.kharkov.ua

Новини

В Європу з ERASMUS +

В Європу з ERASMUS +

Напевно, ERASMUS - це сьогодні найпоширеніше слово в освітньому університетському світі. Примітно, що вона створена з великих літер назви європейського проекту European Region Action Scheme Mobility University Students, що в перекладі означає: Схема дій щодо мобільності студентів університету європейського регіону. Детальніше

Німецько-український центр

Контакти центру:

Facebook

e-mail:

deutschukrainischeszentrum@gmail.com

Катерина Ігорівна Даниленко

Адреса:

Харківський Національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ)

Ярослава Мудрого, 25. 61002 Факультет підготовки іноземних громадян, аудиторія 103

Україна

Міжнародне співробітництво

Міжнародна діяльність складається із двох напрямків: міжнародної освіти, тобто навчання іноземних громадян і міжнародного співробітництва.

Загальна кількість іноземних громадян, які навчались на підготовчому відділені та базових факультетах у минулому році, становила 760 осіб з 31 країни світу. Фінансові надходження за їх навчання склали близько 6 млн. гривень. Досягнуто високих показників в напрямку широкого використання в  навчальному процесі підготовчого відділення факультету новітніх мультимедійних технології і унікальних комп’ютерних програм, авторами яких є викладачі ФПІГ. Їх досягнення в цьому напрямку педагогічної роботи з іноземними громадянами відомі не тільки в Україні, а і за її межами, що створює сприятливі умови для формування іноземного контингенту на 2010-2011 навчальний рік.

Щодо міжнародного співробітництва, то минулий навчальний рік для університету відзначився такими подіями.

Спортивна команда студентів лабораторії швидкісних автомобілів ХНАДУ в травні 2010 року за допомогою всесвітньо відомих компаній ШЕЛЛ-ЮКРЕЙН та ХОНДА-ЮКРЕЙН вперше в історії прийняла участь в міжнародному студентському ЕКО-марафоні в Німеччині. Це була, мабуть, найважливіша подія року, в житті університету, яка суттєво підвищила міжнародний рейтинг ХНАДУ. І хоча ми не отримали нагород (з результатом щодо витрати палива 1 л. на 570 км.), але ж команда спортсменів ЛША придбала дуже важливий міжнародний  досвід і вже налаштована на участь в нових міжнародних проектах.

Підвищення міжнародного іміджу ХНАДУ сприяло також міжнародне стажування докторанта кафедри теоретичної механіки А.А. Тропіної в університеті м. Прінстона (США), яка в запеклій боротьбі серед всіх українських науковців виборола всесвітньо відому стипендію Фулбрайта. Успішно виконавши програму стажування, Алла Альбертівна повернулась додому з цілою низкою ідей і планів.

В минулому навчальному році університет вийшов на шлях фандрайзингу, тобто пошуку фінансування за кордоном. Спочатку було проведено спеціальний семінар, під час роботи якого ми зрозуміли, що такі кошти завжди Є, навіть під час економічної кризи - треба тільки наполегливо шукати до них шляхи. Семінар завершився презентаціями навчальних проектів, що яскраво продемонстрували, що є в нас і гарні ідеї, і талановиті науковці, багато з яких, до того ж, впевнено володіють іноземними мовами. Розроблено вже і перші 4 реальні проекти-запити до європейської програми TEМPUS, в яких прийняли участь науковці майже всіх факультетів.

Далi...

Німецько-український центр

На території університету працює німецько-український центр. Центр вже допоміг багатьом студентам та випускникам знайти роботу, підвищити свою кваліфікацію та конкурентоспроможність на ринку праці шляхом співпраці з різними організаціями та установами Німеччини та України.

Діяльність німецько-українського центру спрямована на:

  • ознайомлення з історією Німеччини, її сучасним соціальним, економічним та політичним життям;
  • сприянню культурному обміну, навчанню, стажуванню та проходженню практики в Німеччині та Україні студентам та співробітникам університету;
  • підготовка студентів і співробітників університету до закордонних стажувань.