Ви тут: ХНАДУ
Русский
English
Deutsch
Français
вівторок, 19-03-2019

АДРЕСА:

61002, Україна, м.Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Тел. +38 (057) 700-38-66,

Факс: +38 (057) 700-38-65

E-mail: admin@khadi.kharkov.ua

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

0-800-507-309"ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХАДІ - ХНАДУ 2019"

За традицією 1 червня 2019 року Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХАДІ) стане місцем зустрічі випускників всіх років, всіх поколінь. Детальніше...


До уваги авторів!

Запрошуємо до публікації наукових статей у 85 випуску Вісника Харківського національного автомобільно-дорожнього університета.

Умови публікації та інформація щодо тематики статей


Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАВЕРШЕНО!

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, які активно залучені у процес розбудови внутрішніх систем забезпечення якості у закладах вищої освіти, взяти участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти в рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Дата тренінгу
- 27 березня 2019 року.
Місце проведення - ХНАДУ, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25, конференційна зала.
Тренер: докт. техн. наук, проф. Клец Дмитро Михайлович.
Програма тренінгу

Екскурсії студентів університету до Бізнес-Сервіс-Центру компанії Сан ІнБев Україна та на завод "Рогань"

Студенти університету, що навчаються за спеціальністю «Менеджмент» та «Транспортні технології», побували на ознайомчій екскурсії до Бізнес-Сервіс-Центру компанії Сан ІнБев Україна. Вони познайомилися в з роботою антикорупційного та податкового відділів, відділу планування та ефективності, відділу обліку та звітності, відділів контролю, торгового маркетингу, транспорту, управління запасами, планування тощо. Керівники та провідні фахівці підрозділів надали докладну інформацію щодо бізнес-процесів, можливостей кар’єрного зростання та перспективи працювати у бізнес-центрах інших країн; запропонували навчання та можливість реалізуватися у сферах діяльності, які більш подобаються під час навчання. Далі...

«Будуємо кар’єру разом»

«Будуємо кар’єру разом» - під таким гаслом пройшла презентація ІТ компанії Nix solutions. Організаторами заходу виступили кафедра Комп’ютерних технологій і мехатроніки (зав. каф. проф.. Ніконов О.Я.), Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів та ТОВ «Нікс Солюшенс».
Детальніше...

Абітурієнти!

Увага! Продовжується набір на підготовчі курси вихідного дня з 1 лютого 2019 року по 31 травня 2019 року. Заняття проходять в субботу з 9-45 до 15-00.
Підготовка зійснюється з таких предметів: математика, українська мова та література, фізика, історія України, англійська мова.
Тел. для довідок:
0675723950
Після успішного навчання на підготовчих курсах слухачу додаються до 30 балів(10 балів за підготовчі курси і 20 балів за участь в олімпіаді) до загальної кількості балів отриманих на ЗНО, в пріоритеті на бюджетні місця.
Детальніше

Курси 3D графіки

Для студентів, які вже мають досвід тривимірного комп’ютерного моделювання та бажають підвищити свій професіоналізм при роботі в пакеті Autodesk Inventor, пропонуються додаткові заняття на кафедрі «Інженерної та комп’ютерної графіки» Далі

Відновлення автошляхів


Наші партнери