Ви тут: ХНАДУ
Русский
English
Deutsch
Français
п'ятниця, 18-01-2019

АДРЕСА:

61002, Україна, м.Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Тел. +38 (057) 700-38-66,

Факс: +38 (057) 700-38-65

E-mail: admin@khadi.kharkov.ua

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

0-800-507-309Вітаємо!!!

Доцента кафедри економіки і підприємництва Шевченко Інну Юріївну з присудженням премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік – за роботу «Концептуальні засади трансформації механізму державного регулювання розвитку трудового потенціалу України в умовах інтенсифікації процесів регіоналізації (Постанова Верховної ради України  9410 від 15 січня 2019 року).

Бажаємо нових наукових здобутків!!!

Ректорат, деканат, колектив кафедри

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України

Відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затверджених Постановами Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 року № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2018 року за № 3077-л експертна комісія у складі: Детальніше...

Сучасні педагогічні технології в ХПІ

30 січня — 1 лютого 2019 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» проведе ХVІ Міжнародну школу-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті». До участі запрошуються викладачі та бібліотечні працівники вишів, аспіранти, студенти, вчителі, представники громадських об’єднань, соціологи, психологи, всі зацікавлені.
Детальніше...

Вітаємо

Вітаємо з другим місцем в абсолютній першості фіналу Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2018 "Look of New Generation/Погляд нового покоління" 21 Грудня 2018р.
Наш вуз представляла команда «MiLKy WaY». До неї увійшли студенти: Обозна Марина Дмитрівна, Хорова Марія, Вельможна Юлія, Гончар Аліна, Савіна Дарина, Лабунська Альона, Жабіна Ганна, Трощій Ірина, Коваленко Ірина, Суконна Ніна, Кобзарєва Ганна Сліпченко Владислав. Команда працювала під керівництвом: Догадайло Яна Вікторівна,Деділова Тетяна Вікторівна,Федотова Ірина Володимирівна. Детальніше

АБІТУРІЄНТИ!

Увага! Продовжується набір на підготовчі курси вихідного дня з 1 грудня 2017 року по 31 травня 2018 року. Заняття проходять в субботу з 9-45 до 15-00.
Підготовка зійснюється з таких предметів: математика, українська мова та література, фізика, історія України, англійська мова.
Тел. для довідок:
0675723950
Після успішного навчання на підготовчих курсах слухачу додаються до 16 балів(10 балів за підготовчі курси і 6 балів за участь в олімпіаді) до загальної кількості балів отриманих на ЗНО, в пріоритеті на бюджетні місця.
Детальніше

Курси 3D графіки

Для студентів, які вже мають досвід тривимірного комп’ютерного моделювання та бажають підвищити свій професіоналізм при роботі в пакеті Autodesk Inventor, пропонуються додаткові заняття на кафедрі «Інженерної та комп’ютерної графіки» Далі

Наші партнери