Sie sind hier: ChNASU / Газета "Автодорожник"
Donnerstag, 25-04-2019

Науковий форум об’єднує серця

Нещодавно в Бєлгородському державному технологічному університеті ім В.Г. Шухова відбувся V Міжнародний студентський форум «Освіта, наука, виробництво», в якому взяли участь понад 150 представників з 40 ВНЗ Російської Федерації, України (у тому числі й ХНАДУ) та Білорусі. Відтінку святковості нинішньому форуму додало проведення його у рамках Всеросійського фестивалю науки.

Далі...

Важлива зустріч

Нещодавно до ХНАДУ завітав відомий державний та політичний діяч, голова Громадської Ради освітян і науковців України, екс-міністр освіти і науки України Станіслав Миколайович Ніколаєнко.

Далі...

Знання – сила

Ще зовсім недавно отримати вищу освіту вважалося почесно, і цього привілею були удостоєні діти з заможних родин. Тобто отримати освіту міг не кожен, і, звичайно, кому випадав такий шанс, прагнули осягнути всі пропоновані їм науки. Ось, наприклад, Ломоносов відомий як літератор, математик, фізик, хімік – і цей список можна продовжувати ще довго.

Далі...

 

Газеті «Автодорожник» – вісімдесят!

Вісімдесят років! Багато це чи мало? Дивлячись для кого й для чого…

Вісімдесят років тому про мобільні телефони люди навіть не чули, а сьогодні – це вже навіть не розкіш, а конче необхідний засіб зв’язку.

Далі...

Методична рада інформує

20 квітня під головуванням першого проректора ХНАДУ, проф. І.П. Гладкого відбулося чергове засідання методичної ради університету.

Далі...

Болонський процес: проблема термінів і визначень

Упровадження поспіхом свого часу кредитно-модульної системи організації навчального процесу стало джерелом виникнення непорозумінь і неточностей з термінологією.

Далі...

Ними варто пишатися!

Щодня, поспіхом забігаючи до університету, я звертаю увагу на величезні об’яви, що періодично з’являються біля вхідних дверей. Страшно бачити, коли фотографії улюблених викладачів, які ще вчора вели лекції, сьогодні вже обрамлені у чорні рамки. Моторошно розуміти, що зі смертю талановитих науковців, людей, завдяки яким введено нові дисципліни, помирає ціла епоха в історії науки і техніки…

Далі...

Сторінка 1 2 3 4