Ви тут: ХНАДУ / Ректор університета
Русский
English
Deutsch
Français
вівторок, 19-06-2018

Контакти ректора

Туренко Анатолій Миколайович

Тел. +38 (057) 700-38-66

Факс. +38 (057) 700-38-65

E-mail: rector@khadi.kharkov.ua

Привітання ректора

Стрімко  добігає  кінця  досить непростий для держави та усіх нас рік.

Разом  ми  пройшли  і,  на жаль,  продовжуємо  проходити через складні етапи, що траплялися на нашому шляху.

Однак, залишаючи всі проблеми й негаразди у минулому, дружною  й  згуртованою  родиною йдемо у Новий рік з вірою у  краще  майбутнє:  без  війн  і природних  катаклізмів,  без  фінансово-економічних  криз,  зі спокоєм  в  душі  і  серці  –  адже усім нам так хочеться стабільності!

Підбиваючи  підсумки  нелегкого  2017  року,  принагідно зазначу,  що  ХНАДУ  не  полишає  своїх  позицій  у  навчанні, науці й спорті. Зокрема, цьогоріч університет вдруге за останні  п’ять  років  отримав  звання переможця  Всеукраїнського конкурсу  «Винахід  року». Не пасуть задніх у навчанні й наші студенти, завдяки їхнім здобуткам наш університет уже третій рік  поспіль  входить  до  трійки найкращих  ВЗО  України  за кількістю переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових  робіт.  Хоч  й  існує проблема  зі  збереження  контингенту студентів, університет докладає чимало зусиль для поліпшення ситуації, що склалася. Усі ми активно працюємо у цій царині, беручи участь у майже 60  профорієнтаційних  заходах. Також не відстаємо ми і в міжнародній співпраці. Цього року ХНАДУ  став  учасником  чотирьох  європейських  проектів, налагодивши  тісну  співпрацю з університетами Польщі та Німеччини.

Шановні колеги! Ці новорічно-різдвяні дні дощенту наповнені теплом і затишком, адже, проводячи  свята  у  родинному колі, ми цілковиту увагу приділяємо своїм рідним і близьким. Тож бажаю Вам зберігати тепло домашнього  вогнища  так,  щоб щастя і радість ніколи не покидали Ваші домівки.

Сподіваюсь,  що  кожен  із Вас проведе ці святкові дні саме у  родинному  колі,  щоб  перші дні Нового року були наповнені домашнім  затишком,  веселим сміхом і теплом рідних.

Нехай Новий 2018 рік принесе Вам лише найкращі миті, досягнення  поставленої  мети  і здійснення  бажань,  а  різдвяна зоря освітить Ваш шлях!

Вітаю усіх Вас, шановні колеги і студенти, з Новим роком і  Різдвом  Христовим!  Щастя  і здоров’я Вам, віри в краще майбутнє і родинної злагоди!