Ви тут: ХНАДУ
Русский
English
Deutsch
Français
понеділок, 22-01-2018

АДРЕСА:

61002, Україна, м.Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Тел. +38 (057) 700-38-66,

Факс: +38 (057) 700-38-65

E-mail: admin@khadi.kharkov.ua
Наші партнери
Вебінари для абітурієнтів

Провідні вчені, завідувачі кафедр запрошують школярів 9-11 класів до участі у профорієнтаційних вебінарах.

Підчас вебінару завідувач кафедри розповість про спеціальність, які функції виконує інженер з цієї спеціальності, на яких робочих місцях він може працювати, яку роль спеціальність відіграє у сучасному суспільстві, яке у неї майбутнє, дасть відповіді на питання з форуму. Під час вебінару завідувачу кафедри можна задати питання або у чаті, або через мікрофон.

Наступний вебінар відбудеться 24 січня о 14-00, доповідач заступник завідувача кафедри транспортних технологій з профорієнтаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент - Копитков Денис Михайлович.
Детальніше
Запис до вебінару
Відеоролик - "Як зареєструватися на сайті та прийняти участь у вебінарі?"

ХІV Міжнародна методична школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті»

31 січня - 2 лютого 2018 року НТУ "ХПІ" проводить ХІV Міжнародну методичну школу-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті».
Мета - підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників, ознайомлення із сучасними технологіями педагогічного процесу, обмін досвідом щодо нових підходів до виховання та розвитку особистості.
До участі запрошуються викладачі та бібліотечні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та студенти, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, представники громадських об'єднань, соціологи, психологи.
Участь у школі-семінарі БЕЗКОШТОВНА.

ПЛАН-ГРАФІК підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів освіти на 2018 рік
Детальніше

До уваги студентів!

Представництво ЄС оголошує набір на двадцять третя сесію EU Study Days (Єврошколи), яка відбудеться 15-18 лютого 2018 року в м. Ужгород. Для участі у Єврошколі запрошуються студенти університету (участь є безкоштовною, також оплачуються проїзд, проживання та харчування.
Більше інформації про EU Study Days

Ректорат ХНАДУ

Налагодження партнерських відносин ХНАДУ - ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА»

Впродовж налагодження партнерських відносин ХНАДУ - ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» (керуюча компанія ТОВ «Д ЛАЙТ») студенти і викладачі механічного факультету відвідали підприємство, побували у виробничих цехах, познайомилися з обладнанням, оглянули зразки техніки, що випускає компанія. Приємно відзначити, що компанія зацікавлена  у співпраці з ХНАДУ, що в перспективі  надасть можливість студентам і випускникам університету отримати місця проходження практики, стажування та подальшого працевлаштування. Детальніше

Інформація відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів.

Доступ в Web of Science і Scopus

Відповідно до Наказу МОН України  № 1286 від 19.09.2017 року, ХНАДУ  включено до переліку вищих навчальних закладів, яким надано безкоштовний доступ до міжнародних науковометричних баз даних Web of Science і Scopus. Детальніше


АБІТУРІЄНТИ!

Увага! Продовжується набір на підготовчі курси вихідного дня з 1 грудня 2017 року по 31 травня 2018 року. Заняття проходять в субботу з 9-45 до 15-00.
Підготовка зійснюється з таких предметів: математика, українська мова та література, фізика, історія України, англійська мова.
Тел. для довідок:
0675723950
Після успішного навчання на підготовчих курсах слухачу додаються до 16 балів(10 балів за підготовчі курси і 6 балів за участь в олімпіаді) до загальної кількості балів отриманих на ЗНО, в пріоритеті на бюджетні місця.
ДЕТАЛЬНІШЕ


Курси 3D графіки

Для студентів, які вже мають досвід тривимірного комп’ютерного моделювання та бажають підвищити свій професіоналізм при роботі в пакеті Autodesk Inventor, пропонуються додаткові заняття на кафедрі «Інженерної та комп’ютерної графіки» Далі...